Wpis z mikrobloga

Artur Dziambor postuje na Insta zdjęcie wspierające WOŚP. Groźne? Nie. Kontrowersyjne? Nie.

No chyba że jesteś szurem-wyborcą Konfederacji to tak. Troche mi szkoda Dziambora, bo miał pare dobrych wystąpień i ogólnie na tle tej bandy wypada na rigczowego człowieka. Niestety podpinanie się pod pociąg w którym siedzi Korwin, Bosak, Braun, Winnicki czy Sośnierz sprawia że twoją publiką stają się ludzie którzy na nich głosowali, czyli są zapewne pozbawieni rozumu.

Komentarze pod spodem.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #4konserwy #polska #wosp
Kozajsza - Artur Dziambor postuje na Insta zdjęcie wspierające WOŚP. Groźne? Nie. Kon...

źródło: comment_1610702623uS8eTg00DRWmInLmtABNmA.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Kwestionowanie uczciwości Owsiaka to szurstwo?


@milewiczwaldek: A ile procesów w sprawie swoich oszustw przegrał Owsiak?

Bo ja pamiętam głównie takie gdzie niejaki Matka Kurka musiał go przepraszać za pomówienia.
  • Odpowiedz
@milewiczwaldek: Aaaaa, czyli rzucać gównem i liczyć że się przyklei.

Myślisz, że skąd miał pieniądze na willę i SUVa za ponad ćwierć miliona, skoro nigdzie nie pracuje? Z powietrza?


Zazdrość to straszna przypadłość. Zresztą to nieprawda że nie pracuje, jest prezesem spółki i jego zarobki są jawne. Więc pewnie pieniądze ma z
  • Odpowiedz
Myślisz, że skąd miał pieniądze na willę i SUVa za ponad ćwierć miliona, skoro nigdzie nie pracuje? Z powietrza?


@milewiczwaldek: Kurde, gość zarządza największą fundacją charytatywną w Polsce, a Ty mu zarzucasz że chce żyć jak człowiek?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: "nie narosło tyle kontrowersji"

Trochę jak w tym kawale i zgubionej stówie i niesmaku co pozostał. Rzucamy gównem i nic nie idzie udowodnić, ale zawsze można powiedzieć, że wokół są "kontrowersje"
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
Największą zagadką jest dla mnie jak kuce są w stanie pogodzić swoje sprzeczne poglądy - z jednej strony domagają się likwidacji służby zdrowia i w ogóle jakiejkolwiek państwowej pomocy w myśl zasady, że pomoc powinny zapewniać wyłącznie prywatne osoby i fundacje. Z drugiej strony maja wzorowo działającą WOŚP i na nią plują. W jednym z wklejonych komentarzy ktoś napisał "jest tyle pięknych inicjatyw", ale nie wymienił ani jednej. To
  • Odpowiedz
@Kozajsza: to przez tych #!$%@? pajaców co się do komfy dokleili. Tutaj na wykopie też są clowny. Pozdrawiam "racjonalnego" szura, wiem, że będzie to czytał XD
  • Odpowiedz
@bastek66:
Typowa dychotomia myślenia w twoim wykonaniu.
Jak Gill-Piątek jest z Lewicy to od razu "be".
Ale jak już ktoś z Konfederacji to "jaki on super i w ogóle"
Jakbyś się zaznajomił z działaniem Hołowni to byś wiedział, że on chce być realnym centrum i zachęcić do współpracy i lewicę i prawicę.
  • Odpowiedz