Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ktoś obeznany z #gielda i #kryptowaluty powie czemu #bitcoin notuje tak absurdalne wzrosty i nie chce polecieć w dół? Tyle się mówi o tym że ktoś dorabia się grając na spadki, a tu co nic? Tak mam böl dupy bo nie można kupić używane #kartygraficzne - ich ceny wzrosły 2x w ciągu #!$%@? tygodnia. Uprzedzając pytanie nie nie zainwestuję w to coś bo wtedy na pewno spadnie, a po prostu nie mogę wydać więcej bo mam inne zaplanowane wydatki, aktualna grafika mi praktycznie nie działa i nie chciałbym atracić miliona cebulionów przy jej odprzedaży w późniejszym czaaie #kiciochpyta #pytsnie
  • 10
@Ramzi96M: poczytaj sobie o tether + bitcoin, zrozumiesz dlaczego rosnie i nie bardzo tym razem wiadomo kiedy pompa ustanie

nic nie poradzisz na grafiki, moze wymien na troche gorszy model ktory i tak wyjdzie obecnie o wiele bardziej oplacalnie?
@tmtmp3 z tym akurat to że będzie lepsza grafika to pewne bo to HD 5850, szkoda tylko że w pierwotnym budżecie 300 zł to mogę pozwolić sobie na GT 1030, co da znikomy przyrost. Prądożerne R9 280x są poza zasięgiem mojego zasilacza.

Niedługo się okaźe że bardziej będzie się opłacać zmienić całą platformę i siedzieć na CPU z wbudowaną grafiką niż po prostu kupić kartę ( ͡° ʖ̯ ͡°