Wpis z mikrobloga

Syn ma cały pokój wypełniony LEGO, wszystkie prezenty przez 10 lat tylko LEGO i uzbierali się tego "trochę". Teraz ma 12 lat i już mu się znudziło, nie wiem czy jeszcze do tego wróci a on chce to sprzedać. I teraz pytanie, odradzać mu to, sprzedać w kompletach czy na kilogramy? Nie mam pojęcia, może ktoś tu się zna. Mi trochę szkoda sprzedać, bo ja uwielbiałam LEGO i nawet teraz chętnie bym się pojawiła, no ale to jego klocki.
#lego
  • 26
  • Odpowiedz
@Jedynytaki: ja bym to spakował starannie w kartony i na strych, poopisywać, za parę lat to będzie warte dużo więcej a młody będzie ci wdzięczny że jeszcze to macie, ewentualnie przyda się kiedyś lda wnuków. Trochę tak smutno to brzmi, że 10 lat kupujesz dziecku lego a ono po 2 latach ci pado że to nuda (ʘʘ)' no ale nic na siłę.
  • Odpowiedz
@final_riot: to prawda jeśli masz miejsce zachowaj minie 15 lat(a wiesz,że minie szybko) i dasz jego dzieciom to się nie niszczy,ale nie zakładam,że musi mieć dzieci więc będzie mogl sprzedac
  • Odpowiedz
@Jedynytaki: a mnie się wydaje, że warto uszanować decyzję dziecka. Co więcej dość rozsądną. Nasze pokolenie kupuje zabawki dzieciom, bo mamy niespełnione marzenia. Zachowując klocki zachowujesz je nie dla dziecka, ale dla siebie. Niech dzieciak jakimiś pracami sobie zarobi kaskę i dołóż mu resztę ze sprzedaży klocków, żeby sobie kupił co tam chce.

Ja oddałem swoje Lego i nie tęsknię po latach.
  • Odpowiedz
@Jedynytaki: Możesz jednocześnie uszanować wolę dziecka, zachowując te klocki. Jak się uprze na sprzedaż to daj mu pieniądze i powiedz, że ktoś kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wyciągniesz je za 15 lat to na pewno będzie szczęśliwy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jedynytaki: miałem tonę lego za dzieciaka, oddałem to do szpitala 5 lat temu, do dziś żałuję, ale trochę pocieszam się tym że inne dzieci mają radoche. Ja bym nie sprzedawal, ewentualnie odkupił od młodego :D
  • Odpowiedz
@Jedynytaki: ja zamieniłem dwie reklamówki kaczorów donaldów + gigantów na topowe tamagochi i żałuje do dziś. dobrze zapekluj i schowaj to do piwnicy. zapomni o tym i przypomnij mu za 10 lat

jak się będzie burzyć to powiedz "OK sprzedamy ale za 3 miesiące, podejmiesz decyzję" do tego czasu zapomni xD bo pewnie teraz chce hajs tu i teraz na skiny do gierki
  • Odpowiedz
spróbuję go przekonać żeby sprzedał tylko trochę


@Jedynytaki: ehh taki trik zrób "sprzedajemy teraz za 50zł albo za 3 miesiące za 500zł wybieraj". wybierze 50zł na skiny to dajesz 50zł na skiny i chowasz lego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może spróbuję go przekonać żeby sprzedał tylko trochę


@Jedynytaki: to juz sama mu zaplac, a lego zostaw jako przyszla inwestycje, na ktorej na pewno nie stracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jedynytaki: Lepiej schować, jeśli macie miejsce. Ja bardzo żałuję, że wszystkie moje lego #!$%@?łem petardami, spaliłem, czy inne cuda. Chętnie bym się czasem pobawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz