Wpis z mikrobloga

via Android
  • 76
@emerozu jakaś laska z Kolumbii, była przewodniczką u Bartka z BezPlanu, a później każdy polski jutuber który był w Medellin musiał się z nią pokazać bo spiermiarze nabijali oglądalność.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@bugg: ja #!$%@?, jest tyle fajnych rzeczy, na które można wydać pieniądze. Naprawdę ktoś wpłaca hajs żeby jakaś randomowa kobieta przyleciała sobie do Polski?
  • Odpowiedz
@bugg: #!$%@? scamem "Cześć, jestem Filip i należę do tej grupy widzów kanału Bartka Czukiewskiego - Bez Planu, którzy są zachwyceni jego kolumbijską przewodniczką - Laurą i organizuję tę zbiórkę, ponieważ ogromnym marzeniem Laury jest zawitać do kraju, z którego spotkało ją wiele ciepła i życzliwości, z którego ma wielu internetowych fanów.

Laura ma już kanał na YT i z pewnością odwdzięczy się nam relacją ze swojego pobytu w Polsce.

Dla
  • Odpowiedz
@Pole_ohne_Kohle: pamiętam, że gość sobie nagrywał materiał na yt a laska bez cienia żeżuncji zapytała go dlaczego nie zrobi sobie przeszczepu włosów bo ma zakola xD Ładna jest więc jak tylko uda jej się wydostać z Wenezueli to szybko znajdzie bogatego sponsora w Europie.
  • Odpowiedz
@jutokintumi: też mi to zapadło w pamięć :D od razu pomyślałam że typowy polak = zakolak i natury nie oszukasz. Nie to co Fernando z Erasmusa ehh... ładna i zgrabna sądząc po tych vlogach, jak opowiadała o sytuacji polityczno-ekonomicznej tego kraju można sądzić, że również mądra.
  • Odpowiedz