Wpis z mikrobloga

Mirki-studenciaki, jak dorabiacie sobie w trakcie studiów, zwłaszcza w trakcie pandemii? Mam luźniejszą sesję i luźniejszy semestr letni, myślałem, żeby coś zrobić z nadmiarem czasu i dorobić. Praca nie na pełen etat z racji, że studia wciąż będą mi pochłaniać jakieś 2/3 czasu przeznaczonego na rozwój.
Wcześniej pracowałem w gównopracach pokroju restauracja/stacja benzynowa/magazyn. W liceum dorabiałem sobie na pisaniu prostych tekstów na platformie dla domorosłych copywriterów. Teraz myślałem o jakiejś pracy zdalnej, ale brak mi pomysłów. Studiuję kierunek medyczny, ogarniam też angielski w dosyć zaawansowanym stopniu.
Jakieś pomysły, co mogę robić albo jakie umiejętności rozwijać, które mi pozwolą trochę dorobić? Gdzie szukać pracy pokroju copywriting, jakieś zdalne zlecenia itp? W liceum ostro kułem, żeby dostać się na studia, a na nich też do tej pory nie miałem lekko :<. Teraz dopiero czuję, że mam czas, by zapuścić korzenie w trochę innej glebie.
#pracbaza #praca #studia #studbaza #korepetycje
  • 2
Ja w technikum jeździłem na inwentaryzacje do marketów. Praca wieczorami i nocą więc można było połączyć ze szkołą. Możesz sprawdzić agencję pracy Job Impulse. Może poza województwem mazowieckim też organizują inwentaryzacje.