Wpis z mikrobloga

#mpk #wroclaw czy was do reszty #!$%@?ło? Nie dość, że bilety mocno zdrożały to jeszcze kanary sprawdzają je dwa razy częściej. Ja #!$%@?, to się robi po prostu wyzysk wrocławian, szczególnie, że w zamian dostajemy wykolejenia, złej jakości torowiska i 0L które wiecznie #!$%@? żulem. Ha tfu!

#lawaoburzonych
  • 7
  • Odpowiedz
  • 3
@985d4fqa8vds4dd488 właśnie nie dostałem, bo zawsze kupuję bilet, po prostu jestem w szoku. Jeżdżę tramwajami już parę ładnych lat i nigdy nie widziałem tyle kanarów co przez ostatnie dwa miesiące. Coś ewidentnie się zmieniło w zarządzeniach mpk
  • Odpowiedz
@piesnababy: akuratnie zwiekszona ilosc i aktywnosc kanarow to jest mocno in plus. I najprawdopodobniej spowodowane jest to podwyzkami, ludzie sie w glowe stukaja ze jeden przejazd to prawie 5zl wiec przestali kupowac bilety. No to mpk poszlo po rozum do glowy, uaktywnili wieksza ilosc kontrolerow i kasuja jak leci.
A ze kara to mnoznik ceny biletu to i one poszly w gore.

Ciekawe tylko czy nadal koxy i sebki, oraz zulerstwo
  • Odpowiedz
Ciekawe tylko czy nadal koxy i sebki, oraz zulerstwo ma taryfe ulgowa, bo kanar sie boi podejsc albo ma wyjebke i lepiej sie #!$%@? do starej babci, albo jakiegos dzieciaka.


@PurpleHaze: Jakbyś mógł wyrobić swoje na słabszych to szarpałbyś się z sebkami i żulami?
  • Odpowiedz