Wpis z mikrobloga

Mam takie podejrzenie, że jak ŻYDY się szczepią to ten wirus faktycznie jednak istnieje. Po primo ŻYDY mogą mieć "lepsze" dawki niż polski plebs a po drugie primo to #pis #tvpis odwalił taką farsę że był czas że nie wierzyłem w #koronawirus bo hehe, jakby był taki groźny to by karakan pierwszy maskę nosił a tu żre z moich w restauracji za moje piniondze i maski nie nosi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Vateuszek to samo.

I jak nie nawidzę #neuropa za hipokryzję i chęć cenzury tak jeszcze bardziej nie trawię #4konserwy

aha, mam być zaszczepiony IZRAELSKĄ szczepionką, polskim gównem się nie zaszczepię, przeszedłem niedawno bardzo lekko więc..

#takaprawda #bekazpodludzi ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 4
@CarlVonVogel: czyli ustalmy uważasz państwo izrael za wroga i pewnie chcesz ich upadku a teraz nagle chcesz żeby dali ci swoją szczepionkę xdddddd?

po drugie nie przemawiają do ciebie naukowe badania nt szczepionki ale fakt że szczepi się nią jakiś kraj xd [którego w dodatku uznajesz za wroga]?

po 3 mówiąc żydzi masz namyśli obywateli izraela czy grupę wyznaniową -> to dwie zupełnie różne grupy przy czym niektóre odłamy judaizmu nie
@eternos15: odbiło Ci? Żałuję że Polska taka nie jest. USA to pionki. Mam na myśli obywateli bo do religii mam takie zdanie iż nie wierzę więc ryba mi z tym. Pfff a Ty hur dur jak napisał Żydzi to nie lubi. Gardzę tylko że wszystko chcą podciągnąć pod antysemityzm to jest złe i fałszywe. Ale reszta? Tylko pogratulować dbania o obywateli przebiegłości czy przedsiębiorczości.

Co do naukowych faktów to szanuję w