Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent ¯\_(ツ)_/¯

Pięknie, znowu usuwają wpisy (nawet sprzed miesiąca) z ogólnodostępnymi kodami rabatowymi. W żadnym z wpisów nie było żadnego reflinka, ani nic co by mi przynosiły jakieś korzyści.

Nawet nie dostałem powiadomienia, że usuwają - teraz to normalne?

Odwolania uznali za nieprawidłowe.

Np. ten wpis, który miał 56 plusów to nawet wrzuciłem link do regulaminu z oficjalnego bloga prasowego Orange, napisałem o tym - tez usunęli.
We wpisie o Bolcie nawet nie podałem żadnego kodu bo te trzeba było sobie przepisać z ich strony - też usunęli.

#kodyodlubiekiedy szkoda, że moja robota idzie na marne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
LubieKiedy - #moderacjacontent ¯\\(ツ)\/¯

Pięknie, znowu usuwają wpisy (nawet sprze...

źródło: comment_1610560134L7E7aasrXAI5Jm6Y8go9Qq.jpg

Pobierz
  • 33
@a__s miesiąc temu nie odpisałaś mi na wiadomość jak mam teraz wrzucać wpisy na mój tag autorski , ale wygląda na to, ze moderatorzy nawet nie czytają odwołań i usuwają wszystko jak leci. To nieporozumienie.

Mam wrzucać info i zamieszczać linki do mojej zewnętrznej strony? Nigdy nie zamieściłem na Wykopie linka, nie chciałem, żeby mi służył do promocji - napisz mi proszę jak ma teraz funkcjonować mój tag i wrzucanie OGÓLNODOSTĘPNYCH kodów
Odwołanie Nieprawidłowe

Czasy spamowania się skończyły zapraszamy do https://www.wykop.pl/market/ 1 godz. temu przez 1w0Z


chyba na serio trzeba wykupić Mikroblog+ żeby zamieszczać jakiekolwiek wpisy ¯_(ツ)_/¯

@a__s to teraz nic nie mogę wrzucić na mój tag autorski #kodyodlubiekiedy ? W takim razie na tag #kodyrabatowe też nie można zamieszczać żadnych wpisów? prosiłbym żebyś odpowiedziała bo pytałem Cie 16 listopada w wiadomości prywatnej ;)
LubieKiedy - > Odwołanie Nieprawidłowe
 Czasy spamowania się skończyły zapraszamy do ...

źródło: comment_16108073090ON0KWC9sFwKEvJcPB6WtN.jpg

Pobierz
@a__s @Moderacja po raz kolejny moderacja mi usuwa wpis, dlaczego?
Nie łamię żadnego punktu regulaminu, nie utrudniam nikomu dostępu do treści, wręcz przeciwnie - robie coś dla społeczności - wysyłam (i to prywatnie skoro publicznie jednak też moderacji przeszkadza), nie sprzedaję kodów, udostępniam je za darmo, nawet nie są żadnymi reflinkami i nie mam z tego korzyści.