Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kupiłem tydzień temu zestaw #dart #darts z #decathlon za 50zł ten zestaw. Ostatnimi dniami ogromną większość rzutek wypada z tarczy i nie wbija się jakoś mocno. Materiał tarczy to "zrolowany papier" wedlug decathlonu. Czy na fakt wypadania rzutek z tarczy może mieć wpływ np wilgotność powietrza? XD PS: kupiłem po taniosci żeby wytestowac czy mi się spodoba
Loco_Tranquilo - Kupiłem tydzień temu zestaw #dart #darts z #decathlon za 50zł ten ze...

źródło: comment_1610558493ReyaoATTOnZaLKZob5j9Dv.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bosayerba: to to ja wiem ze za 50 zł szału jie ma xD ale chodzi mi o to że na początku było lepiej, nie wypadły tak. Ostatnie 3 dni jest gorzej. A prawdopodobnie zmieniła się wilgotność powietrza bo 3 dni temu zmieniło się u mnie ocieplenie domu xD
@Loco_Tranquilo: jeśli druga strona wygląda w taki sposob jak na zdjęciu, to nabyłeś najgorszą tarczę jakiej kiedykolwiek używałem. Od metalowych pałek oddzielających pola az po właśnie materiał wykonania reszty. To powinno byc za darmo dodawane do kaczora Donalda a nie sprzedawane za cene kilku kebabow i browarkow
japkos - @Loco_Tranquilo: jeśli druga strona wygląda w taki sposob jak na zdjęciu, to...

źródło: comment_1610560058F91uOzCHgWONUXLOew7K85.jpg

Pobierz