Wpis z mikrobloga

#wykop
Dlaczego wykop to dno? 11 lat i 8 miesięcy, tyle jestem na wykopie. Może nie jestem najbardziej aktywnym wykopkiem, ale czasami coś tam skomentuje. Lubię ciekawe znaleziska z zakresu podróży, nauki, sportu, techniki. Czasem zdarzy mi się coś skomentować i to jest ten moment, gdy powinienem sobie połamać palce. To co się dzieje w komentarzach, drodzy wykopowicze, nie można nazwać dyskusją. Jakby fala pomyj serwowana z wiejskiej to było mało, to w komentarzach za punkt honoru stawiacie sobie chyba obrażanie innych komentujących, autorów znalezisk czy bohaterów tych znalezisk. Jesteście oczywiście najlepsi, każdy z was z osobna jest ekspertem, znacie się najlepiej na wszystkim, w każdej dziedzinie. Tylko jakoś nie umiecie tego argumentować i przyjąć do wiadomości, że ktoś może znać się jednak lepiej... wtedy wylewają się brudy, wyzwiska, itd, itp. Jak widzę komentarz, że mi gimbus uciekł to odpuszczam, szkoda nerwów, choć jak uczęszczałem do podstawówki i liceum to gimnazjów nie było. No nie przetłumaczysz, wykopki wiedzą lepiej. Zastanawiam się też skąd tyle nienawiści w ludziach. Polacy to bardzo tolerancyjny naród dla heteroseksualnych, białych, żonatych, z 2 dzieci, praktykujących katolików mężczyzn. A reszta niech wyp***a za kontener. Co wam ci ludzie zrobili? Jakąś krzywdę?
Pozdrawiam wszystkich normalnych, chociaż jak mówią psychiatrzy są tylko chorzy i niezdiagnozowani, więc niech będzie pozytywnych, otwartych na świat.
  • 2