Wpis z mikrobloga

Nie wiem co musiałeś czuć dostając taką wiadomość i teraz kiedy czytasz w takiej sytuacji tyle głupich komentarzy, które tutaj się pojawiły... nie da się tego wyobrazić... nie wiem, czy to mądre słowa czy totalnie głupie, wiem, że na wykopie ludzie w Boga nie wierzą, ale pomodlę się za chwilę o Ciebie, wiem, że wiara czyni cuda i mam nadzieję, że to co pisze Mirek wyżej o leczeniu paliatywnym to nie jest
  • Odpowiedz
@demontre: Całe życie dzielisz na dobro/zło, prawdę/fałsz, sprawiedliwość/uczciwość i nagle widzisz takie kombo od życia, tak bez powodu, za nic w zwykły szary dzień. Człowiek zastanawia sie czy to wszystko ma sens, te nasze zasady gry, wartości itd. To jakby ktoś Ci zmiótł ręką wszystkie figury z szachownicy po 30 letniej partii...
  • Odpowiedz
a jak tam psychicznie? Dajesz rade?


@foullyCE: Bywa różnie. Bliscy mnie wspierają ale wiadomo, że czasami coś tam w psychice siądzie i nie jest łatwo. Natomiast jak na sytuację, w której znalazłem się w tak krótkim czasie, chyba daję sobie radę całkiem nieźle, niemniej trafię też pod opiekę psychologa (zorganizowaną przez fundację, na którą nakierował mnie lekarz prowadzący z Szamotuł)
  • Odpowiedz
:(. A ta chemia ratunkowa o której pisałeś wcześniej jest nadal opcją czy to już nie jest aktualne / potrzebne?


@Azai: Z tego co mi wiadomo, to jak na razie nie padło hasło jej odwoływania (a kontakt z onkolog był) z tym że poprzedzi ją sterydoterapia. Mam nadzieję, że ten plan nie uległ zmianie.
  • Odpowiedz
ziom, jeśli chcesz próbować gdzie indziej to szpital wojskowy w Bydgoszczy. Wygoogluj czy dr Furtak zajmuje się takimi operacjami. Jeśli nie, to i tak polecam ten szpital. Trzymaj się dzielnie!


@Naciass: dzięki za namiar, poczekam na jedną konsultację, jak będzie odmowna to z pewnością skorzystam z tej
  • Odpowiedz
mam taką samą datę urodzenia, tylko 7 lat później. Taka drobnostka a dziwnie jakoś urealnia że mogę być w podobnej sytuacji, wiem jakie to głupie ale takie drobnostki działają na moją psychikę. Mogę spytać ile miałeś lat kiedy zacząłeś chorować?


@Andi129: 32, wszystko zaczęło się w kwietniu 2018, miesiąc przed 33 urodzinami
  • Odpowiedz