Wpis z mikrobloga

@10129: w gierach też jest duży skok, praktycznie wszędzie gdzie R9 390x dostawała zadyszki w 1920p, to RTX te 60 fps min trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego wymiana procka schodzi na plan dużo dalszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pabick: skok będzie ale nieadekwatny do wydanych pieniędzy, tym bardziej w bardziej wymagających grach. trzyma fps to się sprawdza 1% i 0.1% low a nie tylko uśrednione.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick: możesz dać linka gdzie można taką kartę kupi, bo przeglądajac Amazona i nasze polskie sklepy albo jest brak dostępności albo cena 2x wyższa.
@Pabick: Ty nie masz wersji z k to też ciut wolniejszy procek :).
I tak i nie. Lepiej było coś słabszego kupić np 1070ti-1080 i wymianę procka. Wtedy efekt byłby lepszy niż 3770 z rtx 2070 super :). Imo kompletnie bezsensowne jest takie połączenie ale kto co lubi.
@ReevoX: Wolę mieć zapas, np. w Death Strandings gram w 1440p + DLSS mimo że monitor mam 1080p. No i do tego RT w grach.
Chociaż w takie Far Cry New Dawn z HD teksturami taki RTX 2070 super radzi sobie dobrze tylko w 1080p bo w 1440p dostaje zadyszki ( 30-40 fps ) ¯\_(ツ)_/¯ ( gdzie na R9 390 zadyszka była w 1080p)
@Pabick: już Ci mówiłem, ze się patrz na te low 1% i low 0.1\5 nie avg tylko. te 1/0.1%% pokazują stutter/stanbilność spadki klatek.
2. testów na yt od takich ludzi się nie ogląda bo to fejki w dużej mierze.

i jeszcze ten test z prockiem na 4.4GHz jak nie k ma maks 3.9

na stock to miewa w bardziej wymagających grach spadki do 30 fps
10129 - @Pabick: już Ci mówiłem, ze się patrz na te low 1% i low 0.1\5 nie avg tylko....