Wpis z mikrobloga

@Arc2: ja sobie nie przypominam żeby Thanos pytał na lurkerze jak zoptymalizować swój serwis. A programista wykopu pytał na wykopie jak zoptymalizować aplikację z dużą liczbą requestów do bazy.

O błędach typu „nieznany błąd” xd albo rozjeżdżającej się stronie przy dodawaniu i usuwaniu ulubionych wpisów z czystej litości nie warto rozmawiać.

Jak na jedną osobę, która to robi w wolnym czasie, Thanos i tak zrobił dobrą robotę.
@Arc2: Jak to jest, że inni użytkownicy nie mają żadnych problemów, żeby się zarejestrować, a tylko ty jedyny jesteś poszkodowany?
Pomyślmy logicznie skoro strona Lurker.pl działa jak należy, skoro wszyscy mogą się rejestrować i co raz to nowi użytkownicy się rejestrują jak tylko chcą bez najmniejszych przeszkód, a Ty jedyny masz z tym problem to gdzie może leżeć ten problem?
Pomyślmy, jaka może być tego przyczyna?
Pobierz johny11palcow - @Arc2: Jak to jest, że inni użytkownicy nie mają żadnych problemów, ż...
źródło: comment_1610546265MeR6ubVgefdDzhiIcbUd4X.jpg
@johny11palcow: Siedzę trochę w webdevie i wydaje mi się że przyczyn może być bardzo wiele, może być chwilowa awaria, może ktoś mieć jakieś domeny publikowane w adblocku, może mieć inną przeglądarkę, która ma wyłączone lub niezaimplementowane API, którego strona wymaga.

Nie jestem natomiast debilem, który się wypowiada na tematy na które nie ma pojęcia tylko po to żeby kogoś obcego w internecie zgnoić
@Arc2: Rozumiem, ja jako zwykły użyszkodnik widzę co jest - u mnie działa na FF, Dissenter, Brave i chromium.
W serwisie widać nowych użytkowników, którzy się codziennie rejestrują.

Nie mam Cię za debila tylko przekierowuję uwagę na potencjalnie inne źródło problemów. Skoro jest problem u Ciebie z rejestracją, a inni mogą się zarejestrować to powiedziałbym, że dość wysoce prawdopodobne jest, że wina niekoniecznie leży po stronie serwisu. Warto zauważyć, że administrator