Wpis z mikrobloga

@CzakNorris: do Astorii, nie do Legii :)

a) rozgrywający tam jest
b) większe minuty i mniejsza presja
c) rozgrywający tam jest
d) rozgrywający tam jest

Natomiast żeby nie było tak różowo to początek w Astorii miał tak samo nijaki jak grał wcześniej. Dodatkowo ma kolosalne problemy z faulami (nic nowego).
@cult_of_luna: Racja, na szybko pisalem, bo w miedzyczasie udawalem tez prace ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myslalem, ze w chociaz jednej opcji pojawi sie odpowiedz 'schematy taktyczne bardziej zaawnsowane niz na WFie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal to Polak, nadal ma 21 lat. Wedug mnie wywalanie go to jedna z wiekszych glupot w tym roku, a konkurencja jest mocna.
schematy taktyczne bardziej zaawnsowane niz na WFie


@CzakNorris: no o to mi chodziło z rozgrywającym, nawet jeśli Sanders tam nie miał wielu asyst do Boguckiego, to napędza grę sam w sobie. Co do wywalenia go - ja mam mieszane uczucia - gdyby miał 3-letni kontrakt u nas, to byłoby szkoda, bo rozwinąć się może, a tak to jest młody, 21-lat, na rok. Ten kontrakt był bez sensu.
Zostawiając Radicia i Boguckiego
@cult_of_luna: Niby roczny, ale jak dobrze pamietam to mialo chodzic o ewentualna eksplozje jego talentu i nieblokowanie przenosin do lepszego klubu za granice :D
I przeciez Pan Prezes widzial w nim centra na lata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydaje mi sie, ze mogli spokojnie poczekac z nim do konca sezonu i wpuszczac na kilkascie minut w polaczeniu z jakimkolwiek PG.