Wpis z mikrobloga

@szczepan-szczypawa: i co to ma do haxów? Granie na serwerze z małą populacja nijak ma się do aimbota.

No dlatego w csie rangi są widoczne i po to chyba powstała ta stronka, żeby sprawdzać wyniki. Ogolnie nie wiem czy acti wspiera esport tej gry, ale chyba nie, bo organizowanie turniejów i brak punktów Elo i przeliczników na lobby to poważne nie jest
@Maneharno: oglądałem tego łozo i na scenie nikt tego nie porównywał do haxów czy aimbotów oprócz jakiegoś niszowego jutubera z 700 subskrybcjami.
teraz jakaś analiza i bronienie #!$%@?ści tego co robili jakimś nietrafionym porównaniem nołnejma z internetu co pewnie nawet na twitchu nie siedzi bo tak wyglądał jakby tylko szukał aferki do skomentowania jako pierwszy.
@tenportaltodno: no, ale całe podwaliny tej rywalizacji w warzone są powalone jak nie ma serwerów turniejowych/custom gamesów to jaki jest sens tego? Punktowane miejsca i liczba killi. No to przecież proste, że ludzie chcący wygrywać, albo być gdzieś wyżej to będą grali metą, a meta poza buildem/broniami i wszystkim tym to także zarządzanie lobby i punktami rankingowymi. No każda gra ma jakiś system i ile to było mob, że smerfkontem mogłeś
@Maneharno: Nie ma się do aimbota, ale dalej to oszukiwanie widzów. Żałosne łechtania sobie ego trzydziestoma fragami. Smerfkonta o których mówisz to nie smurfy tylko zwyczajne alty, bo grasz tylko parę gierek/placementów na noobów i jednak pniesz się w gorę. Wykorzystywanie takich exploitów to nie metagaming tylko frajerstwo.
te ja pijany jestem, czy ty faktycznie napisałeś że OSZUKIWANIE systemu dobierania graczy do poziomu to meta gaming? xD


@marv0oo: ale jakie oszukiwanie systemu dobierania graczy? Przez VPN? Czy jeszcze coś? No samo wykorzystywanie serwerów z małą populacją do doboru najłatwiejszego lobby to metagaming gdy rywalizujesz w kill race'ie
Jak ludzie są w stanie porównywać VPN do jakiś aimbotów, czy innych haxów to KEKW. Jak już to jest to po prostu meta gaming i znajomość systemów dobierania z wykorzystaniem ich na własną korzyść. Gra nie ma region locka. Dobrze, że powstała strona na której sprawdza się lobby. Dziwne, że nie istniało to wcześniej, a organizowano turnieje


@Maneharno: Jeśli trzepiesz na tym kasę, pokazując jaki to jesteś zajebisty, a tak naprawdę
@Maneharno: sluchaj kolego, to moj ostatni post, bo widze ze ciezko kumasz i nie masz pojecia czym jest region lock. Otoz w lolu gracz na etapie instalacji moze sobie wybrac region na ktorym chce grac, typu eune, euw, na, itp. Czyli moze sam zdecydowac, na ktorym gra regionie, wiec ma na to wplyw. Jednak na danym koncie nie moze przejsc na inny region. tak przynajmniej bylo dawno, jak gralem w lola.