Wpis z mikrobloga

Nie grałem w EFT od roku. Poprawili w końcu trochę optymalizację w tej grze? Mam rtx 2070 super, ryzen 5 3600 i 16 gb ramu. Gra na początku chodziła w ponad 100 fps, a potem liczba klatek spadała, przez co czasem ciężko się w to grało.

#escapefromtarkov #fps
  • 12
@ganos: weź nie #!$%@? XD ja nawet na moim laptopie z 1650 daje sobie rade i nie płacze
Jeśli chcesz jedyny tip to to jest fps sieciowy, w to nie gra się na najlepszych detalach tylko ustawia się ustawienia pod spotowanie przeciwników, a nie podziwianie widoków i wtedy masz stały dobry fps powyżej 60 XD
Jeszcze tak spytam. Czy wie ktoś jak wygląda proces zmiany emailu w grze? Ktoś to robił? Bezpieczne w miarę? Ile się czeka? Może i głupie pytanie, ale biorąc pod uwagę szereg problemów z tą grą, to może nie takie głupie. Popełniłem dawno temu duży błąd i założyłem konto na interii w skutek czego czekam długo na kod do uwierzytelniania :(.
@ganos: #!$%@? z optymalizacja i FPSami, freezow też dużo nie ma, ale za to lag, desync i ogólna ilośc bullshitu jest tak przerażająca, że odbiera chęć do grania xD
@nemroth: No według wymagań to ta gra powinna mi pływać. Poczytałem na różnych forach i dużo osób ma podobny problem. Ta gra bardzo wpieprza cpu i i ram
@zaxcer: No procesor to masz świetny. Ja niestety mam ryzen 5 3600, który jest dosyć przyzwoity, ale to żaden high end. Robię reinstall gry, bo po zmianie podzespołów tego nie zrobiłem. Może to coś da. Nie liczę na 200 fps, ale jakby tak trzymała stałe 70 - 80 klatek to byłbym zadowolony. Z tego co widzę są filmiki, gdzie ludzie pokazują jak zmienić ustawienia w sterowniku nvidii dla EFT, ale mi