Wpis z mikrobloga

@Dpdp: znam wielu budowlańców i ledwie dotarli do wieku emerytalnego, kręgosłup i stawy do wymiany, twarz z 10 lat starsza od wieku, nie ma czego zazdrościć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dpdp: i często robi to Korea, podobnie jak budowa statków, czego tam nie robią ()

@cytmirka: ¯\_(ツ)_/¯ życie jest różne, jedni są dzbanami i z papierkiem, znam takich, jak i można spotkać uporządkowanych ludzi na budowie.

Tu np Samsung C&T, wspaniała firma, najlepsza. Praca w czymś takim to musi być zaszczyt.
S.....S - @Dpdp: i często robi to Korea, podobnie jak budowa statków, czego tam nie r...
  • Odpowiedz
@Dpdp: Mi też tak mówili rodzice i mieli rację. Nie uczyłem się w szkole i teraz zarabiam najwięcej z rodziny. Uczyć się tak naprawdę zacząłem po zakończeniu edukacji, kiedy poszedłem na pomocnika i zacząłem podnosić kwalifikacje.
  • Odpowiedz
twarz z 10 lat starsza od wieku


@getin: a to akurat od chlania.
Znajomy pracuje na obwodnicy warszawy, niedawno otworzyli nowy most. On jest kierowcą. Zrobienie 3/4 na łeb przed 10 to jest normalny dzień pracy.
  • Odpowiedz
@Dpdp: Zarabia więcej (ale nie aż 3 razy) bo trzeba codziennie #!$%@?ć godzin 7-17, a do tego kolejny czas na dojazdy na budowę z "bazy" co sprowadza życie do pracy i spania. Finalnie godzinówka wcale nie wychodzi jakoś znacznie większa niż w innych podstawowych zawodach, a praca ciężka. Mówię o zwykłych budowlańcach, a nie specjalistach.
  • Odpowiedz