Wpis z mikrobloga

Cześć, xbox czy playstation? Co kupić? Wymiencie mi wszystkie wady i zalety, bo nie chce mi się samemu nawet sprawdzić które gry ekskluzywne mi bardziej pasują. #xbox #playstation
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Griffith: Co drugą generację kupować inną konsolę, miałem xboxa360, potem ps4 i teraz zbieram się do zakupu series x. Dzięki kompatybilności wstecznej nadrobię exclusivy od MS i pogram w nowości, win win!
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: widzę kolega innych sądzi po sobie. Switcha mam, ale wolę większość gier emulować, jak z nim nie jeżdżę gdzieś, bo na PC działa szybciej i mogę grać w wyższej rozdziałce.

A że jesteś cebulakiem ¯\_(ツ)_/¯ cóż, nie mój problem.
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: różnice są minimalne, twardych exów jest mało. A komputer daje znacznie większe możliwości i gry są jednak sporo tańsze (zwłaszcza jeśli się poczeka). Przewagą konsol jest tylko trochę większa łatwość odpalenia gry i możliwość odsprzedaży używanej fizycznej kopii. Ale za to multiplayer jest płatny, akcesoria zawężone (nie możesz jak do kompa użyć czegokolwiek), gry można swobodnie modować (na konsoli tylko w bardzo ograniczonym stopniu), nie jesteś przywiązany do ekosystemu
  • Odpowiedz