Wpis z mikrobloga

@PodlaskiZorro: A cóż to za śledztwo? Fakt, należę do discord a ostre reakcje nastąpiły po niezasłużonym banie, jak sądzę spowodowanym tym, że jestem na wykopie, podaję tu zaproszenia itd. - to mnie zresztą bawi bo jest infantylne. Po czasie stwierdziłam, że tam są nawet ciekawe informacje o naszych milusińskich i nie ma co się spinać.
@Witch22: Są informacje, ale czemu nagle nie jest problemem to, że społeczność jest - jak to sama ujęłaś - "premium patologii", albo że obrażają kobietę która nauczyła się korzystać z technologii (co w twoich oczach jest wielkim wyczynem)?
@PodlaskiZorro: Hahaha, ale prowokujesz. "Premium patologii" to przecież całkiem fajna nazwa a odnośnie tych technologii to zdarzają się osobnicy, którzy uważają, że bez ch..ja kompa nie odpalisz.
@Witch22: Przecież normalnie rozmawiam. "Premium patologii" poprzedzone było całkiem długim i ewidentnie emocjonalnie nacechowanym esejem w którym ostro krytykowałaś społeczność Discorda, pisałaś coś o jego niszczeniu, potem nagle zmieniłaś opinię. Chyba normalne jest to że człowieka może ciekawić skąd wzięła się taka nagła zmiana zdania.

odnośnie tych technologii to zdarzają się osobnicy, którzy uważają, że bez ch..ja kompa nie odpalisz.


Czy ktoś poza tobą insynuował coś podobnego? Bo ja nie widziałem.