Wpis z mikrobloga

To chyba najnudniejsza nitka ever na Wykopie. A co najgorsze - najdłuższa. Posty tworzone tylko po to, żeby wyłapać plusy od debili. Ani nikomu to nie pomaga, ani nikomu nic nie komplikuje, ani nawet nie ma po tym gównoburzy. Ot, post jest wstawiony, dostaje te swoje 300 czy 500 plusów, przelatuje dalej i cyk, po kilku dniach leci to samo po raz kolejny, bez jakichkolwiek emocji. Ja rozumiem, jakby tutaj masa ludzi się rzucała w obronie tej Lu czy coś, to nawet śmiesznie by było, ale okazuje się, że ja jestem jedną z nielicznych osób, którą to „zainteresowało” xD

Już pomijam to, że jakby ci goście się chcieli czegoś naprawdę dowiedzieć, to pytaliby na jakichś instagramach czy facebookach, gdzie ci ludzie naprawdę są aktywni, a na #!$%@? Wykopie, no bez jaj xD Proponuję jeszcze popróbować na Parlerze, gab.com i na lurkerze. Może tam się uda

#neuropa #4konserwy #stopbzdurom #bekazprawakow #bekazlewactwa #lgbt
Pobierz
źródło: comment_1610461253rYtOmG5fmEkf95LxtIMywu.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: już cię chciałem dawać na czarno, tak jak każdego kto spamuje tym postem XD

Przy okazji w komentarzach widzę platynowy kolor u typa, który już dawno zasłużył, więc podwójne szczęście XDDD