Wpis z mikrobloga

@petarda: dobrze powiedział, jak ktoś czytał stare weszło to dobrze wie o czym mowa i jacy są ulubieńcy Krzyśka. Zobaczcie jakie jest urabianie teraz narracji zły Mioduski, nasilone znacznie po zatrudnieniu Czesia... wiadomo komu będzie można przypisać wszystkie sukcesy jeśli wygra majstra, a kogo będzie można #!$%@? jak go zwolnią chociażby po jakimś czasie... Jednocześnie płacząc o niskie kary za korupcję dla Cracovii. No ale pokorne ciele dwie matki ssie, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petarda: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. IMHO obecnie ciężko mieć coś do weszło w kontekście bońka, bo w większości jednak go krytykują, co jest niezbyt powszechne.
Naczelnym przykładem jest Roki, który ewidentnie mówi co myśli nawet z Panem prezesem naprzeciwko, choć pewnie czuje, że może to się jakoś negatywnie odbić na jego karierze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petarda: Czy Kołodziejczyk nie miał zostać naczelnym PS, wtedy co posuneli Rudzkiego i kolektywnie odszedł też Borek, bo szefowie PS podobno nie zrobili tego w elegancki sposób, mam na myśli zwolnienia Rudzkiego?
  • Odpowiedz
@Majsterko: odszedł też Ćwiąkała i teraz Rudi, Mati i Ćwiąki robią z Michałem, pytałem nawet na live Przemka jak mu się pracuje z Kołodziejczykiem jako szefem to głupiego udawał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@petarda: no własnie bo chyba na początku Rudzki uniósł honorem, a później przemyślał sprawę, bo przecież Kołodziejczyka zaprosił do swojej audycji w new once. Wydaję mi się to dziwne.
  • Odpowiedz