Wpis z mikrobloga

@joolekk: Wg mnie nie. Jak zaszłam w ciąże zapisałam się do kilku grup dla matek. Wypisałam się z większości bo moje IQ spadało od samego czytania xD A spróbuj coś takiej wytłumaczyć! No nie da się.

I 90% to kombinowanie - mam jedno dziecko, chce drugie, ale nie chce do pracy, jak zrobić żeby mieć coś pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ejdaniel: Można zawsze wprowadzić system cenowy taki jak w Ameryce. Ceny w sklepach są podane bez vatu i doliczany jest dopiero w kasie. Może to by niektórym uświadomiło ile mamy podatku
  • Odpowiedz
  • 3
@ejdaniel: Przecież ona nie płaci VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk


@Old_gamer1988 I co z tego jak płaci ten VAT z 500+ czy innego zasiłku.

To nie jest tak, że każdy traci na polityce pis. Są grupy, które zyskują. To się nazywa redystrybucja dobór i ta pani na tym zyskuje a traci jakiś singiel uczciwie pracujący na przykład.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ejdaniel: kiedy wreszcie znajdzie się w tym kraju mesjasz, który raz na zawsze wytłumaczy tym dzbanom podstawowe zasady ekonomii. Jak można dożyć do dorosłości bez takiej wiedzy?
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Generalnie jak ma się uop na czas nieokreślony to nie jest to ciężkie, nie mogą jej zwolnić póki jest na macierzyńskim/wychowawczym. Z tym, że wychowawczy jest bezpłatny ;)
  • Odpowiedz
@AnileweZ: Ja więcej widziałam w drugą stronę, typu ostatnio „Partner poszedł po puder w kremie, ale kupił jakiś X, który ma napisane, że można używać od 3rż, mogę posmarować nim pupę 2-miesięcznego dziecka?” xD

Albo ostatnio widziałam pytanie czy przy alergii na białko mleka krowiego można jeść miód. Aż zaczęłam się zastanawiać co ma miód do białka mleka krowiego. Miód z krowy?

No i oczywiście multum rad babć i dziadków
  • Odpowiedz
@Lonate: zdjęcia baby z brzuchem z pytaniem 'drogie mamusie, jak wasze brzuszki w X tygodniu? Mój brzuszek już taki okraglutki i dużutki, ojojoj'.
Albo 'my już na mleczku od 3 tyg, ważymy teraz 5kg, nosimy pieluszki 3'. To ta baba też pieluche wkłada? :D I wchodzisz na grupę, żeby się dowiedzieć czegoś ciekawego, a dostajesz sterte bzdur. Jakiś czas temu baba jadła makaron i wstawiła zdjęcie z podpisem 'dzisiaj jem
  • Odpowiedz