Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób poniżej 18 roku życia lub osób co mają dzieci. Na co u Was w domu idzie 500plus? Ciekaw jestem czy naprawdę to idzie zwykle na wódę i papierosy. Bo u mnie w domu to idzie na różne rzeczy, typu jedzenie, ciuchy. Ale najwięcej z tego teraz to idzie na dentystę, bo będę miał aparat zakładany i trzeba wszystkie zęby wyleczyć na tiptop. Potem też będzie trzeba wizyty u ortodonty opłacać. Uważacie, że w takim razie lepszym rozwiązaniem byłyby bony? Ja uważam, że nie bo wydatki są różne, a na mnie tata jeśli chodzi o jedzenie to znów tak duzo nie wydaje, bo ja nie jestem żarłokiem.

#pytamsie #500plus #kaszojady #socjalizm #zasilki
  • 5
  • Odpowiedz
@M-ever 150 co miesiąc odkładam na specjalne konto i zbieram, jak dziecko podrośnie to będzie na różne rzeczy, np. rower żeby kupić dziecku bez problemu czy inne rzeczy do aktywności lub innych fascynacji/zainteresowań. Tudzież jakieś nieplanowane rzeczy.jak będą potrzebne, np. lekarstwa (oby nie). Pozostałe 350 póki co na pieluchy, ubrania, jakieś kosmetyki, jedzenie dla dziecka (na bieżąco).

Także da się sensownie tym zarządzać +/- o ile się chce. No ale ile tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M-ever: większość moich nie Pato znajomych całość dziecku na konto w sumie się ładnie uzbiera 500x12x18 kwota na bardzo fajną wpłatę na mieszkanie. Pato znajomi ile nie dostaną bo przecież nie zarobią w kanał
  • Odpowiedz