Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@klapek00: kocham ( ʖ̯)

Traktuje jak patelnie (do burgerów, kurczaka, wadzyw itd.), opiekacz (tosty tortille) no i gofrownica ( do wszelkiej maści placków).

Ważne jest tylko, aby kupić łatwy do sprzątania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@klapek00: Mam. Bardzo udany zakup. Zrobisz sobie tosty, podpieczesz pieczywo, tortille, grzanki i co tam chcesz w sumie. Tostera używałem raz na ruski rok jak mi się przypomniało kupić chleb tostowy. Grilla używam codziennie, żeby choćby głupia kanapkę podpiec i na ciepło zjesc
  • Odpowiedz
@klapek00: Bierz optigrilla i bzikaj. Ja na tym robię sporo rzeczy, mięso z piersi kuraka, steki, grzanki z serem, no i masę innych rzeczy. Jak kupowałem to dostałem za darmo jeszcze taką blachę do pieczenia na ten grill, to też świetna sprawa, na tym prażę owoce i warzywa (można też upiec ciasto, lazanie czy pizze). Jakoś rok temu to kupiłem za +/- 400zł bo fajna promka była.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klapek00: tak jak Cyderek mówi, Optigrill z przystawka do pieczenia (jest też do gofrów) jest super. Ta przystawka to mini piekarnik więc np upiec rybę można szybciej i łatwiej niż w zwykłym piekarniku.
Jedyny minus Optigrilla to "smart" funkcje wykrywania grubości i smażenia w predefiniowanych trybach, widać na to się nie warto patrzeć imo
  • Odpowiedz