Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, zaczynam sobie rozkminiać życie i nie wiem czy ide w dobrym kierunku... Rok temu zostalem analitykiem biznesowym w it, planowalem byc programista FE, ale trafila sie ciekawa oferta, a pitos byl pilnie potrzebny i tak juz zostalem. Teraz zastanawiam sie czy jednak nie rzucic tego wszystkiego w #!$%@? i nie pojsc w programowanie. Jak przegladam oferty senior analityk vs senior programista to troche mi peka dupa pod wzgledem ilosci ofert i srednia widelek jednak jest wyzsza o te pare k wsrod programistow xD Niby hajs dobry, ale wydaje mi sie, ze programisci maja w tej branzy po prostu lepiej. Zdobylem w pracy jakis tam exp komercyjny jesli chodzi o wytwarzanie oprogramowania, tylko czy to mi pomoze w znalezieniu pracy jako dev? Bo nie oszukujmy sie, na rynku juniorow jest dramat. Moze ktos byl w podobnej sytuacji i moze cos doradzic? Z programowaniem nigdy nie mialem problemu, podczas studiow robilem nawet freelance, tylko to bylo 2 lata temu, wiadomo, ze trzeba sie douczyc nowych technologii i cos popisac xD W kazdym razie zastanawiam sie czy jest sens zaczynac sciezke kariery niejako od poczatku...

#programowanie #it #analiza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffce2532ff6f6000ba9c11a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5