Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie cyberpunka, kurczę pomimo kilku bugów i niedoróbek gra naprawdę mi się podobała. Storytelling był świetny, side questy miejscami lepsze niż główny wątek, ale gra jest niesamowicie krótka. Nie zrobiłem wszystkich kontraktów i nie oczyściłem każdego miejsca na mapie, ale spodziewałem się, że pogram dłużej niż 35 godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°) i teraz tak pusto mi w serduszku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#cyberpunk2077
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tetrachloroizoftalonitryl: Cyperpunk to ogólnie jest jeden wielki dysonans. Z jednej strony każdy jest świadomy poważnych problemów tej gry, a z drugiej chyba żadna inna gra nie miała takiej ilość "magicznych" i zapadających w pamięci momentów oraz wspaniale napisanych postaci, przez co po skończeniu gry cały czas o niej myślę i chciałbym znowu wrócić do Night City, ale rozum mi podpowiada, że trzeba jednak poczekać na patche. (
  • Odpowiedz
Osobiście nie potrafię się przemóc do gier Naughty Dog.


@Szymas1234576847456: Ja mam tak samo. Gry od tego developera to dla mnie też nic specjalnego. Nie znoszę być prowadzony na szynach. A takie są właśnie te gry.
A kwestia RDR2 jest dla mnie dziwna. Bo świat jest przepiękny, świetnie oddany i eksploracja i wątki poboczne sprawiały mi sporo frajdy. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier pod tym względem. Więc dla mnie kompletnie
  • Odpowiedz
@Szymas1234576847456: Przez parę dni jeżeli nie tygodni będę miał kaca po tej grze ( ͡° ʖ̯ ͡°) zdecydowanie zbyt mało czasu spędziłem w Night City, ale chyba nie jestem jeszcze gotów na drugie podejście z innymi wyborami i może kobiecą V( ͡° ʖ̯ ͡°). Przydałoby się więcej solidnych side questów albo rozwinięcie wątku głównego

  • Odpowiedz
@Thorkill: Masz tu w sumie rację, bo z jednej strony mamy wielki sandbox gdzie możemy robić co nam się podoba, a gdy przyjdzie to zadań fabularnych to musimy grać tak jak sobie to Rockstar założył.

Chwała Redom, że dali w swoich zadaniach taką dowolność, a też mało kto chyba zwraca na to uwagę. Tak naprawdę praktycznie w każdej chwili można wyjść z obszary misji i nie kończy się to wczytaniem
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: Hm, zrobiłem każde duże poboczne zadanie, pomijając tam parę kontraktów czy właśnie znaczników na mapie pokroju "zabij bandytów". Nic nie rushowałem, rzadko używałem szybkiej podróży bo głównie jeździłem wszędzie autem, dialogów nie pomijałem i używałem wszystkich "pobocznych opcji". Dziwie się, że tak szybko go przeszedłem, no ale cóż
  • Odpowiedz