Wpis z mikrobloga

Najzabawniejsze jest to, jak się pytają gdzie ja pracuje i opowiadasz co jak gdzie dla kogo.Ta każe pokazywać pasek wypłaty no to pokazujesz tam że masz te 20k, no to 'łał' super itp. Pytasz sie takiej księżniczki a co ona robi zawodowo i już nie odpisuje albo obrażona.
Nie wiem czemu, ale kobietom strasznie ta popkultura ryje beret. Te apki są skrojone dla nich, 4 #!$%@? guziki z ikonami jak dla emeryta, zero możliwości filtrowania to takie random ruchanie z przygodą.
Najlepsze, że większość lasek leci na te top 3 facetów myśląc o stałym związku a tym facetom zależy na tym aby zostać singlami bo ruchają sobie co miesiąc inną zafascynowaną księżniczke xD.
#tinder
  • 9
@controll: no, ale nie pomyslales ze wiele z ttch kobiet sex traktuje jak sport? Ja np. Tez wole sie umowic i zapomniec? Po co mi zwiazek, jesli mam wszsytko, w sensie materialnym. A czasem na bolcu chce sie poskakac. Wiec wole takiego z tych 3%, niz tych z 97%.
@controll: Przedwczoraj pisałem z laską, ona level 26, ja 27 i w opisie nawiązała, że szuka kogoś zaradnego, ogarniętego, mającego cel w życiu. Ja na to, czy gdyby w realu podbił jakiś koleś, to by zapytała na początku rozmowy ile zarabia i czy ma swoje mieszkanie, a ona że wtedy nawet łatwiej w sumie, bo po 5 minutach rozmowy już wie z kim ma do czynienia i że wcale nie chodziło
@controll: Ale z drugiej strony też tak to działa. Sam od dłuższego czasu wybieram dziewczyny wyłącznie z topki, bo zacząłem bardziej szanować swój czas. Do seksu mam kilka mocno ładnych koleżanek, a w międzyczasie szukam ogarniętej dziewczyny z topki z mocnym charakterem - strasznie ciężko o to.