Wpis z mikrobloga

Siema, dzien dziadka sie zbliza, a ostatnio gdy sie z moim widzialem, gdzies w rozmowie znienacka zarzucil, ze kiedys czul na od kogos zapach 'morza, plazy' i strasznie mu sie podobal. Wiec jakies morsko-drzewne klimaty chyba bylyby optymalne. lvl75+, byly marynarz, szukam czegos meskiego, w miare budzetowego ~100pln.

Poprzegladalem troche i Jeanne en Provence Acqua wydaje sie spoko pickiem (cena super na +), choc ta roza w nutach wyglada podejrzanie? (podobno klon Kenzo PH, ale tego tez nigdy nie wachalem)
Cool Watera kiedys testowalem, ale jak dla mnie skreca zbyt mocno w syntetyczna swiezosc.

Sa jakies inne dobrze morskie zapachy, ktore pachna w miare naturalnie?

#perfumy
  • 20
@alvaro1989: no wlasnie cool watera dalem starszemu kiedys w prezencie i srednio mu siedzi, wiec mam opory prezentowac kolejna butle w rodzinie. Moze w tygodniu ja pozycze i zwyczajnie zapytam co o niej mysli, bedzie przynajmniej to z glowy. Wiem, ze w tym budzecie Roji Oceania nie bedzie, ale watpie tez, ze to co czul to jakis high end, a mu sie podobal, wiec szukam budzetowego zlotego srodka. :)
@equamaz: A może nie morski tylko klasyczny powerhouse z lat 80, igły sosnowe, aldehydy? Takie mydło tylko na sterydach, w złotych łańcuchach i włosami na klacie - Alfred Sung Homme. Tak mocne #!$%@?, że prawie dziury wypala.
@JohnDoe01: yup, dzieki.

ogolnie duzo ciekawych propozycji, wiec dziekuje wszystkim, ale tutaj duzy aspekt tego wszystkiego - to lekko ukierunkowany blind buy dla starszej osoby, wiec cena/jakosc to glowne kryterium. Gdybym bral dla siebie, to bym bez problemu puscil dalej, jesli by nie podszedl, a tak to troche slabo gdyby te bvlgarki nie pykly. Na dniach sprawdze czy lokalnie do ztestowania cos z tego znajde. Dzieki!