Wpis z mikrobloga

Kiedy miałem 18 lat fajnie było być w #zwiazki z #rozowepaski w podobnym wieku. Kiedy mam 26 lat nawet nie wyobrażam sobie żebym miał wchodzić z jakimś dzieckiem w relacje. Ma mieć pracę, zarabiać na siebie i być niezależna jak ja. Wiek jednak zmienia spojrzenie na kobiety. :-) Ale póki co jeszcze za wcześnie na bliższe relacje po poprzednim związku, ale nie wylewam nienawiści jak redpilowcy i przegrywy.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 10
@akapasappls: spełniam się zawodowo i hobbystycznie w IT ale „szmat” nie rycham od 3 lat. Widzę że kolega bez honoru. Tylko RAZ przez miesiąc z dziewczyną po rozstaniu... ubzdurała sobie związek mimo że mówiłem że nie tak ma to być. Po co komuś serce łamać? Jesteś takim bezdusznym ścierwem?
@akapasappls: miałem kolegę w pracy. Coś mi robił głupiego. Prosiłem grzecznie ogarnij się 26 lat masz a zachowujesz się jak dziecko i gej a masz dziewczynę moja koleżankę z klasy. Nic nie dawało. Ale jak przekroczył moja cierpliwość i wydarlem ryj ze mu #!$%@? połamie te ręce jak mnie jeszcze raz dotknie to się uspokoił. Naprawdę muszę stosować przemoc? Ehh i dlatego tu masz racje.
@hiszpank: Jakbym byl typowym to bym mial bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym ot tak nie staniesz sie "bezdusznym scierwem". Moze przesadzilem z tym chcialbym byc, trafniejsze by bylo - byloby mi wygodniej, albo latwiej w zyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)