Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TR;DR - ładowali byście się w związek 28 latka z 31?
Ja - 28 lat
Ona - 30 (w tym 31)
Znam laske z 10 lat - po prostu zwykli znajomi. Nie jakiś ideał, ale w miarę normalna - ciało ma spoko bo dużo ćwiczy. Zakonczyła dłuzszy związek jakieś 6 lat temu (zaręczyny były ale bez slubu), to był jej jedyny facet i od tamtego czasu nic. Sporadycznie coś tam popiszemy, pofriltujemy lekko. Ale ostatnio zaczelismy więcej pisać i coś się tam kręci (może dlatego że 30 jej wybiła xD). Mieszkanie ma na kredyt z siostrą jeszcze 7 lat - klitka 35m, robota lekko #!$%@?, bo na recepcji. Ja programista, kasy ponad średnią jest, mieszkanie, samochód, dobra praca jest. Sam nie miałem szczęścia w związkach - kilka #!$%@? zawsze z młodszymi

Kombinować czy lepiej szkać młodszej? Nie ukrywam, że na wyglądzie też mi zależy xD, póki co wygląda ok, jędrna itp. ale 30 to nie 20 i zaraz może grawitacja zadziałac. Ma ktoś doświadczenie w takich związkach i komuś to wyszło na dobre? Boje sie ze sie #!$%@? na minę, że zaczął jej zegar biologiczny tykac.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffb17a2da8d45000af9825d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 56