Wpis z mikrobloga

Beka mocno z was, że wy twierdzicie, że wszystkie duże korporacje są LEWICOWE XD Lewica i Korporacja to w ogóle oksymoron.

Te korporacje są apolityczne, one mają w dupie was i wasze wartości i poglądy, liczy się tylko pieniądz, którzy rządzi światem. Swego czasu Hugo Boss czy Henry Ford też byli rzekomymi nazistami, a oni po prostu dbali o swoje interesy.

Tak jak teraz o swoje interesy dbają wielkie korporacje, także nie szukajcie w nich żadnych sojuszników, bo oni po prostu kładą lachę na to wszystko i robią to, co im przynosi zyski. Ale co wy możecie wiedzieć, jak wasze życie to wykop, a szkoła życia to wydział politologii

#4konserwy #korporacje #korposwiat #bekazlewactwa #neuropa #historia #gospodarka
  • 17
  • Odpowiedz
@Soojin21:

Liberalizm to jest bardzo szerokie pojęcie i różnie można je interpretować, bo liberał może być też konserwatywny obyczajowo w swoim życiu, ale otwarty na innych, i co?. Według mnie Liberalizm da się pogodzić z Konserwatyzmem, na drodze kompromisu, ale nijak nie rozumiej w jaki sposób liberałowie mogą dogadać się z socjalistami, zwłaszcza skrajnymi, skoro są dla nich naturalnymi wrogami

@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ponieważ większość Polaków, w tym także prawaków, nie rozumie
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: @calinowski: To są tematy "na czasie", nie zauważyliście tego? Mamy dosłownie falę feminizmu, więc to się sprzedaje, większość mężczyzn popiera takie postulaty, bo uważą to za jakąś progresywną zmianę.

Prawdziwa kobieta nie potrzebuje robić takich chorych akcji jak feministki. Oczywiście, protest za złamanie kompromisu rozumiem i popieram, ale jakieś fobie i inne anty-męskie bzdury to już są zaburzenia.
  • Odpowiedz
@Totenburg: no i gdzie widzisz sprzeczność? Kamprad miał swoje poglądy, ale IKEA od lat jest zarządzana przez kogoś innego. A to będzie pewnie dla Ciebie zaskoczenie - różne osoby mają różne poglądy.
  • Odpowiedz
@Totenburg: Totalne brednie. Kamprad miał kilkuketnie związki z faszystami od 16 roku życia. Zakończył je we wczesnych latach 50. XX wieku. Smród zrobił się dopiero kilkadziesiąt lat później, więc z niczego się nie wycofywał przy okazji ujawnienia tego faktu.

Co mają poglądy nastolatka do tego kim był w swoim dorosłym życiu?
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy:

Według mnie Liberalizm da się pogodzić z Konserwatyzmem, na drodze kompromisu


Jak taki kompromis miałby wyglądać? Jak dla mnie jedyny kompromis jaki mógłbym zaakceptować, to twoje poprzednie zdanie, czyli:

konserwatywny obyczajowo w swoim życiu, ale otwarty na innych


Właściwie, to nie obchodzi mnie czy jest otwarty. Wystarczy dla mnie, aby nie narzucał swojego stylu życia innym. Nie ważne, czy to narzucanie jest z pomocą prawa, czy samej stygmatyzacji i ostracyzmu.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: gdyby nie to ze mial pieniadze i wplywy to bylby ostracyzm do konca zycia
z reszta dzis nawet pieniadze nie wystarcza. patrz tworca fry minecraft ktorego w finale chyba #!$%@? nawet z napisow koncowych bo nie lubil komunizmu i faszyzmu = byl faszysta
  • Odpowiedz