Wpis z mikrobloga

#diy #drony

Witam szanowne grono. Otóż jakiś czas temu postanowiłem zrobić własnego drona i dzisiaj poskładałem wszystko wmiare do kupy, jednak mam pewne niezidentyfikowane problemy ze stabilna praca silników.
Dron do dodaniu gazu uruchamia silniki i one tak jakby przerywają, albo nie kręcą się wszystkie jednocześnie. Dodam że próbuje wystartować w trybie airmode.

Kontroler to omnibus F4v3
Silniki 2212 1400kv
ESC jakieś no mamę z Ali

W betaflight w testowaniu silnikow mogę uruchomić i kręcą się płynnie , a przez pilot przerywa.

I tu mam je pytanie co #!$%@?łem??
groznaglizda303 - #diy #drony 

Witam szanowne grono. Otóż jakiś czas temu postanowił...
  • 29
  • Odpowiedz
@groznaglizda303: z taką ramą to nie polatasz. No i czy prądu ci wystarcza? Jak wszystko na raz chce więcej prądu niż jest to napięcie spada i ESC odcina aku. Primo to sztywna rama, nie odpalaj z ręki i ogranicz moc silników.
  • Odpowiedz
  • 0
@Issac
@Analityk

Odkręciłem wszystkie śmigła, więc wibracji 0 i problem przerywania się nie zmienia. Wydaje mi się że jest coś powalone z kalibracja.
Prąd jest teraz mam 10.25v

Dziwne że w betaflight gdy uruchomie wszystkie silniki na raz tym suwakiem to chodzi elegancko. Problem jest gdy go uzbroje. I próbuje sterować z pilota
  • Odpowiedz
  • 0
@Felonious_Gru lipo 35c 11.1v

@Felonious_Gru no na ziemi takie samo zachowanie.

Kupujmy razem na AliExpress z nowymi kuponami użytkownika.
Twoje 22,70 zł w kuponach jest tutaj!
https://a.aliexpress.com/_B168nY

Protokół sterowania PWM co kolwiek to znaczy, na innych silniki się nie uzbrajały.

Poresetowałem wszystko, jutro wszystko pobinduje i poustawiane na nowo i zobaczymy.

A i dzięki za rady, spokojnej nocnej.
  • Odpowiedz