Wpis z mikrobloga

W gorących jedna mirabelka szuka pracy na wschodzie i trochę mi brakuje takiego wykopowego dopełnienia pod jej wpisem. U mnie to się nawet działo pod wpisami niezwiązanymi z pracą, tylko nawet jak pisałam np. o simsach.
Otóż brakuje mi komentarzy w stylu "trzeba było się uczyć" (gdyby się zastosować do tych słów to trzeba by iść na doktorat żeby zdobyć jakąkolwiek gównorobotę), "skończyłaś gównouczelnię, nie to co ja", "byłaś w kole naukowym i pisałaś jakieś prace i artykuły? to było co najwyżej kółeczko, to ja jestem w prawdziwym kole naukowym", "pospolite osły chciałyby godnie żyć patrzcie HAHAHA", tu pasowałoby kolejne "trzeba było się uczyć", "ja mam 21 lat, a jestem na trzech kierunkach i mam własną firmę", kolejne "trzeba było się uczyć". O, i to wszystko okraszone emotką ":)". Tego mi brakuje pod jej wpisem.
I to nie jest tak, że wykop dorósł czy dojrzał do niepisania takiego gówna. Wykop po prostu jeszcze się pod tamtym wpisem nie ocknął. To nie jest na tej zasadzie, że tym razem już nikt tego nie napisał. Tym razem jeszcze nikt tego nie napisał.
#gownowpis
  • 10