Wpis z mikrobloga

Mam takie małe marzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem że pewnie się nie spełni ale...

1. WSZYSCY użytkownicy wykopu na jeden tydzień przestają korzystać z #wykop
2. @m__b: dostaje telefon od spanikowanej @a__s: że coś się stało, szekli nie ma, użytkowników nie ma, PANIKA!!!
3. Po tygodniu piszemy że z NAMI ma się ten goguś liczyć, bo to w NAS jest siła wykopu
4. Goguś grzecznie NAS słucha dodając nowe funkcje na Wykop, naprawiając co zepsute i inwestując w tą stronę. No i oczywiście zwalniając całą "@Moderacja" i zatrudniając ludzi zdrowych na umyśle i bez zespołu downa.
5. PROFIT

...ale oczywiście #4konserwy i #neuropa nic razem nie zdziałają bo mają tak wyprane mózgi że bez wojenek by nie wytrzymali dnia. Niby się nienawidzą ale jedno bez drugiego byłoby niczym ¯\_(ツ)_/¯

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #przemyslenia #oswiadczenie #gownowpis #wykop
Pobierz CarlVonVogel - Mam takie małe marzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem że pewnie się nie spełni ale....
źródło: comment_1610222270uywzVQDAghdLifVnnebbV8.jpg
  • 2
@CarlVonVogel:

1. WSZYSCY użytkownicy wykopu na jeden tydzień przestają korzystać z #wykop

2. @m__b: dostaje telefon od spanikowanej @a__s: że coś się stało, szekli nie ma, użytkowników nie ma, PANIKA!!!

3. Po tygodniu piszemy że z NAMI ma się ten goguś liczyć, bo to w NAS jest siła wykopu

4. Goguś grzecznie NAS słucha dodając nowe funkcje na Wykop, naprawiając co zepsute i inwestując w tą stronę. No i
Pobierz SynGilgamesza - @CarlVonVogel: 
 1. WSZYSCY użytkownicy wykopu na jeden tydzień przes...
źródło: comment_1610222650iFC7AxPZqY46SBSBIrrm4J.jpg