Wpis z mikrobloga

Tylko ja mam takie wrazenie czy to powszechniejsza opinia? Mnie drazni ten Polkowski. Wydaje sie strasznie sztuczny w swoim zachowaniu. Poza tym mam wrazenie, ze jest takim dopowiadaczem. Wisnia cos mowi, a on dorzuci cos czasem niepotrzebnie albo po prostu powtorzy to samo po nim innymi slowami jakby na sile, bo sam nie ma nic do powiedzenia ciekawego a nie pasuje siedziec cicho caly czas. Moze robi kawal dobrej roboty w innych kwestiach, ale przed kamere sie nie nadaje. Jest w nim cos mocno irytujacego.

#kotleszkagate #pilkanozna #kanalsportowy #weszlo #foottruck
keyah - Tylko ja mam takie wrazenie czy to powszechniejsza opinia? Mnie drazni ten Po...

źródło: comment_1610220518KpgOowsb7cLMpBjUiRVOPa.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Arczi94: Prowadzi foottruck z Wisniowskim
@BigBadBootyDaddy: Nie znam sytuacji
@klcn123: Wydaje mi sie ze foottruck jest robiony raczej pod mlodszych kibicow/nastolatkow. Do mnie nie trafia, ale o ile Wisnie da sie sluchac, to Polkosia nie zniese. Jakby sam Wisnia prowadzil to pewnie bym ogladal, ale z Polkowskim nie dam rady
  • Odpowiedz
@keyah: Na otwarciu Radia Weszło dziennikarz zadzwonił do Sławomira Peszki, który jak się okazało był pod wpływem alkoholu. No to koleś postanowił go podpuścić, i powiedział że Glik również pije i do niego też dzwonił. No i Wiśniewski się popłakał na twitterze, że piłkarzyków obrażajo xd
  • Odpowiedz
  • 23
@guowa tak było, ale lepiej zmanipulować. Peszko zrozumiał że to dzwoni Wiśnia i Szczygielski potwierdził i o to miał pretensje Wiśniowski, z resztą słuszne i Szczygielski go potem przepraszał
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Nie mogli powiedzieć, gdyby powiedzieli to mogłoby skończyć się pozwem, a w sądzie ciężko by było udowodnić, ze Kotleszka sam sobie lizał jaja

@keyah: Czy ja wiem czy foottruck jest dla nastolatków? Nie oglądam wszystkich odcinków, bardziej te wybrane które mnie zainteresują ale wątpię żeby nastolatków interesowały anegdoty z szatni. Jeśli tak jest, to znaczy, ze Ci nastolatkowie są fanatykami piłki nożnej. A fanatykiem można być niezależnie od wieku
  • Odpowiedz
Nie mogli powiedzieć, gdyby powiedzieli to mogłoby skończyć się pozwem, a w sądzie ciężko by było udowodnić, ze Kotleszka sam sobie lizał jaja


@AST0N: No właśnie - nie ma ostatecznych dowodów, ale społeczność internetowa wydała już wyrok. Nie chce bronić Kotleszki, bo jakoś za nim nie przepadam, ale słabe jest dla mnie osobiście rzucanie w eter kwestii "któryś z dziennikarzy zachował się źle, bo robił to i tamto, ale nie powiemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mroznykasztan: internet wydał wyrok bo tylko wpisy dot. Kotleszki pasowały do opisu xD, chłopie po prostu na żadnego innego dziennikarza czegoś takiego nie było
  • Odpowiedz
@keyah: a mnie się wydaje, że też ich trochę boli popularność Kanału Sportowego w porównaniu do kontentu jaki oni "uważają", że robią. Takie słowa zazwyczaj rzuca się jak pęka dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@keyah: Ja mam zupełnie inne zdanie. W foot trucku można się dowiedzieć o wiele więcej niż w innych programach o piłce. Chłopaki są też o wiele bliżej piłkarzy, coś jak Borek 15-20 lat temu. Polkoś jest dla mnie bardzo oczytanym kolesiem i zazwyczaj tylko dopowiada, ale jak się odezwie, to konkretnie. Ma ciekawe opinie. Rok temu jechałem po foot trucku, dziś szanuję.
  • Odpowiedz