Wpis z mikrobloga

Mirki, hilfe!
Spadło na mnie niewdzięczne zadanie polegające na doradzeniu osobie z rodziny jaki telefon w okolicach 800zł zakupić. Niestety nie jestem na czasie jeśli chodzi o ten zakres budżetowy. Przeznaczenie to głównie zdjęcia, słuchanie muzyki, WhatsApp, Facebook. Na razie moimi typami są Samsung M21 lub Oppo A72. A może jeszcze coś innego? Zależy mi aby całość działała raczej bezproblemowo. Pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW. Samsung przez moment uporządkował swoje portfolio telefonów, ale widzę, że znowu można zgłupieć od mnogości modeli.. Seria A, seria M, z lub bez 's', masakra..

#smartfon #telefony #samsung #oppo #android
  • 7
@Sl_w_k_1: Dzięki, zastanawiałem się nad nim, ale szczerze mówiąc odrzuca mnie ten garb na plecach z obiektywami. Z tego co kojarzę tam na pokładzie jest MIUI, sprawuje się to ok czy stwarza problemy?
@msgdn Oppo A72 niewarty 800 zł. Za 749 zł można teraz kupić znacznie lepszego Redmi Note 8 Pro

M21 to dobra opcja. Samsung słabo wypada, jeśli chodzi o budżetówce, ale ten model to wyjątek, jest nawet dobrze wyceniony. Są wydajniejsze telefony w tej półce cenowej, ale za to ten ma dobry ekran amoled, a nie LCD

Dorzuciłbym jeszcze Realme 7