Wpis z mikrobloga

@meshack: no koledzy wyżej mają trochę racji. Szkoda czasu i pieniędzy na kupowanie tanich odpowiedników. Sam na początku kupowałem podróbki i straciłem tylko czas. Nie oddadzą wszystkich nut zapachowych oryginałów. Moja rada: Wejdź na tag #rozbiorka kup z 2-3 odlewki po 5 ml. Jak Ci coś nie podejdzie to sprzedasz to dalej innym mirkom, odzyskasz część pieniędzy, poznasz oryginalne zapachy. Jak kupisz cały flakon #!$%@?, nie spodoba się to już tego
@KosibaAntoni ale przecież jak kupuje te kopie to sprawdzam je wcześniej w sklepie, jak mi się nie podoba to nie biorę...
Jak mi się podoba to czemu pieniądze wyrzucone w błoto nawet jak są gorsze od oryginału? Zawsze będzie coś lepszego, ważne że mi się podoba.
@pamposz ¯_(ツ)_/¯
Najbardziej mam bekę z jakiś porównań że chce coś udawać. Przecież jeśli te kopie są tak słabe jak piszą to co co się znają to wyczują i nikogo nie nabiorę a ci co się nie znają mają to w dupie i nawet jakbym im chciał wmówić że jakimś paco rabanne jestem wypsikany i tak nie będą wiedzieli o czym mówię, ile jest warte i żadnego prestiżu mi to nie da.
@open-alpha właśnie nie wiem jakie lubię bo w sumie na razie znam tylko te 4 zapachy. Chciałbym poznać trochę szersze spektrum, a nie zamknąć się w jednej grupie, bo taki zapach mi się spodobał i będę szukać tylko podobnych.
@pamposz: właśnie po to chcę kupić tanie perfumy, przecież nie będę płakał, że zmarnowałem 20zł a zapach jednak jest słaby, ale wykopków nie przegadasz. Lepiej żebym się #!$%@?ł w odsprzedawanie 5 mililitrowych odlewek i #!$%@?ł po paczkomatach wte i wewte i spędzał dnie na siedzeniu i szukaniu kupców, wtedy #!$%@? będę królem życia i nie będę niczego żałował bo odzyskam 20 zeta xD