Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej mnie bawi ten serwis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwszy przykład z brzegu - No cóż, kiedyś pierwszy komentarz to był jakiś opis naukowy z podsumowaniem, teraz heheszki. Ale jak widać najciekawsze są z tych wypraw reakcje nizin intelektualnych na nie. Przypomina mi to zadawanie pytań alpinistom, " na chu... się tam pcha".

https://www.wykop.pl/link/5889349/lazik-curiosity-juz-ponad-8-lat-bada-czerwona-planete-co-udalo-sie-odkryc/

Jakiś @mimmo: pokazuje hipokryzje kuców i ameb intelektualnych ale nie, minusujemy go a oskarki i julki takie tylko bo tiktoka oglądają, Julki nawet gorsze bo nie chcą kuca z wykopu i nie ma jak poruchać - „kasiu wróć” #pdk

Wykop upada a ludzie coraz głupsi

#heheszki #wykop #takaprawda #bekazpodludzi
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@screenshot: widać co robisz - wyśmiewasz i dyskredytujesz. Matka się Ciebie nie wstydzi co robisz? Tu chodzi o sam fakt, dowiedzieć się coś nowego, nauczyć, coś jak #gruparatowaniapoziomu czaisz? Ale wszystko idzie w stronę idiokracji. Bo gdybym chciał doszukiwać się logiki w dzisiejszym świecie to jtrafiłbym do szpitala psychiatrycznego zapewne. Dezinformacja i głupota.
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: ale czego oczekujesz po prostym artykuliku pewnie pisanym przez jakiegoś licealistę? Mało kto komentuje, bo nie ma czego.

Chcesz ciekawych informacji i dyskusji? Zapraszam do tygodnika neuropa, oraz do znalezisk towarzysza eoneon.
  • Odpowiedz
  • 0
@screenshot: No i widzisz? Już zaczynasz swoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja osobiście nie mam nic do lewicy. Niektóre pomysły są super, ale tak samo mam z prawej strony - szanuję, chwałę i krytykuję. Antifa i BLM (klękanie przed jakimś czarnym randomem albo że pradziadek kiedyś zabijał na wojnie to mam być JA winny? Nope. ) to zło tak samo jak instytucja kościoła jak i TVPis.

Centryzm
  • Odpowiedz
Ja osobiście nie mam nic do lewicy.


@CarlVonVogel: a czy śmiałem gdziekolwiek sugerować coś innego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tygodnik neuropa nie jest obiektywny.

Oczywiście, jak i każde doniesienie medialne. Jednak jest jedną z najciekawszych rzeczy w polskim internecie. Coś konkretnie ci w nim nie pasuje? Ciężko po polsku znaleźć coś podobnego. Jest tak dobre, że po niewielkich korektach mogłaby się tym pochwalić każda gazeta w Polsce
  • Odpowiedz