Wpis z mikrobloga

Mireczki, prowadzę sobie podsumowanie akcji #casiowpodrozy w formie arkusza w Excelu. Docelowo, po zakończeniu akcji wyląduje ono na tagu. Mam tam info, na podstawie waszych wpisów, o takich rzeczach jak czas podróży, dystans na poszczególnych etapach i miejsca, jakie odwiedził.
Tyle, że trzy osoby nie podały we wpisach miast (@AllieCaulfield nie podał żadnych danych, @BillyGugu i @jndr00 nie wpisali miast, choć je znam, bo to moi najbliżsi sąsiedzi na liście uczestników). I teraz pytanie do Was: zostawiamy puste dziury, czy uzupełniamy to? Zrozumiem, jeśli zostawimy dziury, bo nie każdy życzy sobie podawanie lokalizacji na forum publicum.
  • 12
@Kompulik: Pełnego adresu nie chcę. Samo miasto. Choć j/w, zrozumiem, jak ktoś nie zechce podać. Docelowo też spróbuję to na jakąś mapkę rzucić, ale to jak się zgodzą wszyscy na miasta, bo muszę mieć dane do wygenerowania czegoś takiego.
@Del: Dlatego myślę, że z miastami nie będzie problemów. Podejrzewam, że koledzy po prostu nie pomyśleli, żeby wpisać konkretne miasto, a nie dlatego, że chcieli to trzymać w tajemnicy. Może się jeszcze wypowiedzą.
@BillyGugu: A dostałeś pakę do Ustronia Morskiego, czy Amsterdamu?

u Allego wpisz po prostu Norwegia

Spoko, najwyżej jak trzeba będzie podać konkretne miasto na mapie, to się walnie stolicę i tyle. :)
@BillyGugu: Ale @AllieCaulfield też Ci przysłał do Amsterdamu? Bo wtedy będzie podróż Allie -> Amsterdam -> Ustronie Morskie -> Amsterdam -> Tychy do mnie :). A tak będzie Allie -> Ustronie Morskie -> Amsterdam -> Tychy. Po prostu nie wiem, jak wpisać sobie :)