Wpis z mikrobloga

Mój #niebieskipasek, miłośnik gier i łamigłówek, od kilku tygodni przeżywa nawrót fascynacji #dragonball, więc dziś po powrocie z pracy zostanie porwany na epicką przygodę u boku Trunksa. Właśnie wycinam dialogi i umieszczam je w strategicznych miejscach.
Już nie mogę się doczekać, aż niebieski zacznie przetrząsać mieszkanie w poszukiwaniu kolejnych wskazówek, które zaprowadzą go do dwóch niespodzianek z uniwersum DB. ()
#zwiazki i trochę #logikarozowychpaskow, bo niebieski czasem przegląda mirko - mam nadzieję, że nie zaspojleruję mu zbytnio zabawy. ʕʔ
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Mój #niebieskipasek, miłośnik gier i łamigłówek, ...

źródło: comment_1610118027beE8ckdSSfII9OLmsXH0nm.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: Hehe, spoko patent. Ja jestem starym fanatykiem Batmana (33lvl here) i ostatnio od różowej dostałem figurkę 30 cm z Arkham Knight. Jak się tak faceta traktuje, to nie może się nie udać :D
Ale fakt @sotarKratos trafic taką różową, to jak 6 w totka, większość się #!$%@? zawsze dziwi, aLe JaK tO cZyTaSz KoMiXy???
  • Odpowiedz
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: Propsuje, bo też lubię Dragon Balla ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nowej części coś nie mogłam przeboleć, chyba muszę zrobić kolejne podejście.
Jak widzę jakieś gadżety z DB do kupienia to nie mogę się powstrzymać. Zaczęło się od smoczej kuli z 7 gwiazdkami na jakimś konwencie, później na innym kupiłam scouter. Jak do tej pory skończyło się na skarpetkach i bluzie z Primarka.
  • Odpowiedz