Wpis z mikrobloga

@unick: ja się staram unikać tematów bitcoinowych jak ognia, bo mam taki niewyobrażalny ból dupska, że zawahałem się przed laty by się tym gównem obkupić, że to nie do opisania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@unick: trauma mojego życia, miałem niecałe 20 BTC kupowane po 30-50 zł, zaraz po kupnie spadły w piździet do 10zł więc ustawiłem "sprzedaj jak będą po 100zł" i się sprzedały .... ; )
  • Odpowiedz
@ynnosende: @unick: na studiach czyli około 2012, pisałem prace o spólkach giełdowych. Przeglądajac rózne notowania w oko wpadł mi BTC, coś nowego, ciekawa, dziwna rzecz. Wtedy uderzał pod NIEBOTYCZNE 700 dolców za sztukę. Każdy mówił łooo miesiac temu był po 500, 200 zarobku na czysto, TERAZ TO TYLKO BEDZIE PIKOWAŁ w dól. Nie kupiłem, bo nie kupuję na górce #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do dziś
  • Odpowiedz
@unick: Przecież gdyby nie te transakcje "za grosze" to temat bitcoina by się w ogóle nie rozkręcił i ten nigdy by nie doszedł do dzisiejszych cen. Jak by wszyscy kupili po 0,1$ i hodlowali to połowa z ludzi na tagu by o nim nie słyszała a druga połowa trakotwała jako ciekawostkę.
  • Odpowiedz
@ynnosende: @unick: na studiach czyli około 2012, pisałem prace o spólkach giełdowych. Przeglądajac rózne notowania w oko wpadł mi BTC, coś nowego, ciekawa, dziwna rzecz. Wtedy uderzał pod NIEBOTYCZNE 700 dolców za sztukę. Każdy mówił łooo miesiac temu był po 500, 200 zarobku na czysto, TERAZ TO TYLKO BEDZIE PIKOWAŁ w dól. Nie kupiłem, bo nie kupuję na górce #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do dziś
  • Odpowiedz
@unick a weź nawet nie mów, chciałem kupić bitcoina tak za 200 zł jak wchodził dopiero na rynek a z tego co google mówi to około 25 groszy czyli miał bym 800 bitcoinów ale nie kupiłem bo coś mi nie chciało wyjść i stwierdziłem że #!$%@?... Teraz się wkurzam bo jak bym dobrze zainwestował to bym nie musiał pracować do końca życia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ynnosende: nie masz co żałować bo jak byś kupił np. po 5 zł to myślisz, ze miałbyś je do dziś? Czy nawet do ATH z przed kilku lat koło 50k pln? Zapewne sprzedałbym je zaraz jak osiągnęły cenę kilku stów i po temacie.
  • Odpowiedz
@unick w sumie dziwne, czemu ktos sie lasil, zeby sprzedać btc kiedys za kilka, a nawet kilkadziesiat pln. przeciez trzymanie tego to kompletnie zadna strata. ja dostalem 500 usd od ojca 10 lat temu i tak sobie leżą do dziś w szafce, bo poza eu nie jezdzilem, i bez sensu w ogole wymieniac i śledzić kurs, niech sobie leżą. jak ktos mial btc warte kilka pln, to ewidentnie nie przemyslal tej sprzedazy,
  • Odpowiedz
trauma mojego życia, miałem niecałe 20 BTC kupowane po 30-50 zł, zaraz po kupnie spadły w piździet do 10zł więc ustawiłem "sprzedaj jak będą po 100zł" i się sprzedały .... ; )


2,942,491.20 Poland złoty ()
@Lasic: powiem, że myśl o takim scenariuszu jak twój to jedyna rzecz jaka trzyma moją dupę w całości przed rozerwaniem od jej bólu, że nigdy nie kupiłem / nie wykopałem (
  • Odpowiedz
@Lasic kiedys za montaz jakiegos gownofilmiku gosc zapytal czy wole 50zl czy moze kilka bitcoinow. Oczywiscie, ze wzialem PLN bo 5 dych to 5 dych a nie jakis internetowy pieniadz bez pokrycia ()
  • Odpowiedz