Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał coś wspólnego ze sklepem bsamedia.pl?
Telefon kupiony 01.01, płatność poszła przelewem (nawet się zdziwilam że przelew tylko dostepny ale jeszcze mi się lampka nie zaswiecila), 02.01 informacja o anulowaniu zamówienia i że zwroca pieniądze do 3 dni roboczych.
Pieniędzy nie ma, strona nie działa, kontaktu brak.
Opinie do końca roku mieli dobre, dopiero od stycznia osoby zaczęły opisywać swoje sytuacje analogiczne do mojej...
Na razie zglosilam reklamacje w banku co do tego przelewu... Jest szansa że przez bank otrzymam zwrot czy trzeba uderzać dalej? Gdzie najlepiej się zwrócić?
#oszustwo #oszukujo #scam
  • 8
@narzeczonamirka tak zawieszone z powodu braku możliwości ustalenia miejsca zamieszkania sprawcy ¯_(ツ)_/¯ Ale dzisiaj słyszałem w radiu że została jakaś grupa przestepcza rozbita w skład jej wchodziło 28 osób. Może uda Ci się odzyskać pieniądze ale będziesz musiała to zgłosić. Mimo to i tak bym to zgłosił.
@siwy-vip zgłoszone na policję w mojej miejscowości. Z tego co widzę na opineo sporo ludzi im się dało oszukać. Osobiście nigdy mi się nie zdarzyło że zamawiany towar nie doszedł, więc moja czujność była uspiona... Nauczka na przyszłość, 640 legalnie zrobionych złotych prawdopodobnie stracone. ( ͡° ʖ̯ ͡°)