Wpis z mikrobloga

Sporządziłem najczęściej zadawane pytania, które od czasu do czasu przewijają się na tagu #blackpill, a więc zacznijmy od początku.

Czym jest blackpill?

Czarna pigułka jest zbiorem informacji, statystyk i wszelakiej wiedzy nt. ludzkich instynktów. Ma ona za zadanie pokazać ludzkości, że człowiek w zasadzie nie różni się niczym od zwierzęcia. To instynkt góruje ponad wiedze, kulturę czy charakter jednostki.

Czy blackpill, może doprowadzić do magika?

Tak, dzieję się tak zwykle kiedy twój cały tzw. „bluepillowy świat” się zawali. Spróbujcie wyobrazić się jak poczuje się 30 lvl. czarodziej, który niemalże po 30 latach dowiaduje się, że to nie charakter, a wygląd (genetyka) zaprzepaścił jego życie? Kolejne pytanie brzmi, czy warto żyć w czasowo przyjemnym kłamstwie, czy dostąpić gorzkiej prawdy?
-------------------------------------
Tj. powiedział St. HamudiW dniu moich narodzin, moje życie się zakończyło”.
-------------------------------------
Czy blackpill mówi o niemożności bycia w związku w przypadku bycia brzydkim?

ABSOLUTNMIE NIE! Możesz być w związku, ale musisz być świadomy, że NIGDY nie będzie pożądany, NIGDY twoja kobieta nie będzie czekała z chęcią kompilacji z tobą (będzie to traktowała jako przykry obowiązek). Ponad to w najlepszym wypadku skończysz jako beta-bankomat, a w najgorszym będziesz łożyć na czyjegoś bękarta. W takim wypadku musisz przewartościować swój kompas moralny. Ile godności jesteś w stanie oddać, aby dostąpić przywileju dostępu do mięsnej dziury?

Ok rozumiem, to czemu nie zrezygnować KOMPLETNIE z rynku matrymonialnego?

No cóż, osoby głoszące taki pogląd są KOMPLETNYMI ignorantami. Instynkt i pierwotna natura ludzka nakazuje człowiekowi kontynuacje gatunku (bez konieczności jego wychowywania) i jest to po prostu czysty fakt. Oczywiście, ktoś zaraz zarzuci, że w seksie nie chodzi o robieniu dzieci bo po coś istnieją zabezpieczenia - po części macie rację, jednakże główną osią napędową z ruch^nia jest zakodowana w mózgu chęć zdobycia potomstwa.

Połknąłem i przyswoiłem czarną pigułkę, co teraz?

Każdy człowiek ma w sobie ziarno wbitego od dzieciństwa świata kłamstw i kłamstewek. Niemożność zdobycia partnerki nie może być ignorowana i tolerowana. Gdyby każdy przedstawiał swoim kolegom / przyjaciołom przegrywom przyjemniejszą dla ucha wersję czarnej pigułka to zmiany w społeczeństwie, byłyby co prawda długie, ale doprowadziły by do lepszego życia dla kolejnego pokolenia #przegryw. To przesłanie musi dotrzeć do wszystkich naszych popleczników. Każdy z nas musi pomóc nieść pochodnię blackpillizmu.

#blackpill #przegryw #incel #takaprawda #pieklomezczyzn #hipergamia #tfwnogf
Pobierz AbZuRaymond - Sporządziłem najczęściej zadawane pytania, które od czasu do czasu prze...
źródło: comment_1610045245fk43jlQYZsIminaKVFPxLr.jpg
  • 10
@AbZu_Raymond

"jednakże główną osią napędową z ruch^nia jest zakodowana w mózgu chęć zdobycia potomstwa."

Otóż to tak nie działa.

Główną osią napędową z ruch^nia jest zakodowana w mózgu chęć ruchania. Po prostu.

Dopiero w pewnym wieku kobiety podchodzą do tego w ten sposób, ale jest to już wynikiem myślenia abstrakcyjnego.
I jeszcze niewidome.


@Jednorenki_Bandyta: Niewidomi od urodzenia mężczyźni preferują kobiety u których stosunek obwodu talii do bioder jest niższy. Przypuszczam, że u kobiet też są podobne preferencje jeśli chodzi o cechy typowo męskie. Miałoby to sens, bo chodzi o dobór lepszego partnera pod względem genów.

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1090513809001093
twoja kobieta nie będzie czekała z chęcią kompilacji z tobą (będzie to traktowała jako przykry obowiązek)


@AbZu_Raymond Troche poza tematem, ale oczyma wyobraźni zobaczyłem parę siedzącą przed laptopem i oglądającą kompilacje w stylu **DANIEL SIKORSKI BEST GOAL AND SKILLS**||WELCOME TO GAZ METAN MEDIAȘ|| z rumuńskim techno w tle
@AbZu_Raymond: Nie mozna powiedziec ze blackpill nie ma troche prawdy ale ludzie wyznawajcy go popadaja w taki katostrofalny fatalizm ze to bywa niedopuszczalne. "Jesli nie moge nic zrobic zeby byc pozadany to juz nie warto nic robic dla siebie" - to jest taki sposob myslenia jaki mozna tu spotkac. Oprocz tego trzeba pamietac ze jak wiekszosc cech, bycie pozadanym samcem i meskosc znajduje sie na rozkladzie Gaussa i jest mala szansa
Pobierz S.....k - @AbZu_Raymond: Nie mozna powiedziec ze blackpill nie ma troche prawdy ale l...
źródło: comment_16102337187Lov2mb4bd4uOrI7pgZeTF.jpg