Wpis z mikrobloga

@Marekexp: A nie sciagales czasem buta bez rozsznurowywania?


@nalej_mi_zupy: Nie. Dziura jest akurat w tym miejscu gdzie kończy się plastik w środku, więc podejrzewam, że z tym plastikiem jest coś nietak. W prawym bucie wszystko ok. Poza tym nawet jeśli to musiałbym je ściągać na pewno dużo więcej, niż z 10 razy w przypadku tych :P
  • Odpowiedz
@Marekexp: Weź się typie nie ośmieszaj XD

@Marekexp: typie za 300zl to ja mam sznurówki.


@ArniHell: @Janusz_z_Rivii: Macie coś jeszcze konstruktywnego do dodania, czy przyszliście się tu tylko pokłócić? Nie obchodzi mnie ile wasze buty kosztują i nie o to pytałem, idźcie sobie swoje frustracje wylewać gdzie indziej. Może uważacie, że to normalne, że mi się dziura zrobiła, bo nie kupiłem najeczek za 500zł?
  • Odpowiedz
  • 0
@Marekexp myślę, że odbiją reklamację, że źle dostałeś buty. Nie tylko rozmiar buta ma znaczenie a pronacja itd. Kupowanie buta w ciemno z neta nie jest dobrym pomysłem bo tracisz choćby argument, że buty doradzil sprzedawca
  • Odpowiedz
@Marekexp myślę, że odbiją reklamację, że źle dostałeś buty. Nie tylko rozmiar buta ma znaczenie a pronacja itd. Kupowanie buta w ciemno z neta nie jest dobrym pomysłem bo tracisz choćby argument, że buty doradzil sprzedawca


@lgc89: Też się właśnie o to martwię i nie wiem czy po prostu nie zanieść tego do szewca... Jednak się trochę boję, że w takich butach ciężko będzie to naprawić.
  • Odpowiedz
@Marekexp:
Jak dla mnie to wyglada, jakby ci pieta/stopa latala gora dol, bo buty byly za slabo sznurowane i wytarlo sie w okolicy zapietka. Zobacz jak przy tej dziurze masz przetarta siatke, tak ze az kolor sie zmienil na ciemniejszy.
Moze buty sa za szerokie, moze za luzne i noga lata i stad takie akcje.

Zloz reklamacje, tylko najpierw to je zawiaz tak jak wiaze sie buty do
  • Odpowiedz