Wpis z mikrobloga

Całą noc ładowałem pada wiec jest w pełni naładowany. Zaczynam grać równo o 12. Jest godzina 15:55 i już konsola krzyczy że pad zaraz się rozładuje i trzeba go podłączyć i tak od premiery, zaraz oszaleje...
(°° (°°

Teraz pytanie, to z padem jest coś nie tak? Wasze też trzymają 4-5h? Rozumiem że jedyne rozwiązanie aby komfortowo pograć to zakup drugiego pada za 320zł i stacji dokującej za 150 bo moje 3 ładowarki od telefonu nie działają z nim i musze go ładować gdy konsola jest w stanie spoczynku albo z PC. NO NIE WYCZYMIE
(°°
#ps5
  • 18
@OddychajSwiadomie: i tak codziennie mam konsole zostawiać aby naładowała pada? Przecież to powalone jest i jeszcze nawala tym światłem. Pad od PS4 dłużej trzymał.

Teraz szukam kabla oczywiście w zestawie jest krótki wiec dokupiłem przedłużkę bo dłuższego nie mieli w sklepie ale dalej jest za krótki wiec muszę przesuwać fotel bliżej tv.

I niech ktoś jeszcze skrytykuje wymienne akumulatorki z xboxa za 50zł które trzymają tydzień...
()
@MarchwiowySok: ja raz tez miałem podobny incydent, ze ładowałem w trybie uśpienia, a potem pad pusty. poza tą jedną sytuacją zawsze wszystko ok, a pad trzyma długo, jak wyżej wspomniano w innych komentarzach
@stormkiss: oh uwielbiam to "ma podobno" albo "mi sie tak wydaje" xD

W cenie pada do ps5, masz pada, plus akumulatory i ładowarkę które zostają z tobą przez lata.

Patrząc na ekologie, to mam dwa pady od ps3 i dwa od ps4 w każdym z nich znajduje się działający akumulator. Padów oczywiście nie używam.

Teraz popatrzmy na te złe, nie ekologiczne, pady od złego Microsoftu.
Mam po jednej sztuce z każdej
@stormkiss: zapomniałem dodać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodanie play&charge będzie się wiązało z podniesieniem ceny kontrolera, a jeśli się okaże że te akumulatorki od Microsoftu biedzą kiepsko trzymać to jednak wolę opcje gdzie sam je sobie wybieram i kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarchwiowySok: Próbowałeś go ładować normalną ładowarką od telefonu? Może ci w nocy konsola odcina zasilanie zanim się pad naładuje.
Nie wiem ile godzin mi trzyma pad bo za stary jestem na to żeby zużyć baterię za jednym posiedzeniem, może w czymś agresywnie korzystającym z wibracji bateria by nie wystarczyła, ale szczerze mówiąc to telewizor mam tylko 55 cali więc zawsze mogę skorzystać z kabla USB podłączonego do konsoli, jakbym miał jakiegoś
@stormkiss: o ja też uwielbiam jak ktoś przytacza jakieś plotki i #!$%@? że tak JEST I TAK MUSI BYĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz czytaj https://www.eurogamer.net/articles/2021-01-07-no-microsoft-isnt-forced-to-use-batteries-in-xbox-controllers-because-of-a-deal-with-duracell

Teraz mi napisz że oficjalne stanowisko firmy to kłamstw i tylko wy plotkarze znacie prawdę. Śmiesznie to wygląda, bo jak sam napisałeś, bogata firma musi współpracować z jakąś małą firmą robiącą bateryjki i są w tak zaangażowanej współpracy że pady do
@Dave987654321: no właśnie próbowałem trzema ładowarkami i żadna nie chce ładować pada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gram teraz w tą odświeżoną mafie i po jednym posiedzeniu jak zapomnę podłączyć pada do ładowania to już drugiego posiedzenia nie wytrzyma. W grze nie ma mocnych wibracji, spusty działają normalnie, głośnik też jest nieużywany.

Czytałem na reddicie że ktoś odłożył naładowanego pada i przez noc się rozładował gdy był wyłączony.
@MarchwiowySok mam to samo. Mój pad trzyma około 3-5h maksymalnie.
Pad naładowany do full, po 2h grania w Spiderman zostaje mi jedna kreska baterii.
Warto zaznaczyć że tam mało wibracji, a i głośniczka się nie używa. Mikrofon wyciszony.