Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki z #wroclaw Ma ktoś może jakąś godną polecenia szkołę jezykową? A konkretniej chodzi mi o kurs z języka angielskiego.
Obecnie jestem na poziomie B2.2 + na codzień pracuje z językiem angielskim i do tego w pracy komunikuję się pisemnie w tym języku.
Słabo u mnie z rozmową w języku angielskim (jak pracowałem w gastro to dogadac sie potrafilem, ale juz jak gadka wychodzila poza strefy kulinarne to juz mnie troche blokowalo :D) i na to też chciałbym położyć główny nacisk.
  • 3
@weakra: Na podstawie zaliczonego kursu z języka angielskiego na uczelni + matury rozszerzonej z języka angielskiego. Może zbyt dosadnie napisałem, ale to nie jest tak że 'nie potrafie sie swobodnie komunikować', bo mój rozmówca zrozumie przekaz, jednak czuję że trochę składniowo kalecze
@YupYup: niestety ale szkolny kurs na b2 jest bardzo mało warty i nie ukazuje rzeczywistych umiejętności znajomosci języka.

Sam miałem zdany kurs na b2( wymóg uczelni) i niestety ale po przyjeździe do Niemiec zdałem sobie sprawę, ze jednak nie jestem na b2 :). Jasne, pisać umiałem, rozumieć rozumiałem, ale jak przyszło do rozmowy, to było gorzej.