Wpis z mikrobloga

Jak tam? Sklepy rabowane? Okradane są domy czarnych?
Chyba nie xD

Kiedy polskie julki będą padały na ziemie? Czy może pogoda brzydka i za zimno?

Zginęła kobieta, bo się wepchnęła tam gdzie nie powinna i to tyle. Kurcze... zastrzelili ją. Gdybym miał klękać to bardziej z powodu tej kobiety, ale wiadomo, że czarne lepsze, bo egzotyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czarni pewnie tam płaczą, że biała umarła. Teraz nie mogą rabować, bo kolor się nie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#neuropa #4konserwy #usa #protest
  • 117
  • Odpowiedz
@Reiter: kultura wypowiedzi obejmuje ludzi zachowujacych kulturę ogólną, czyli do prawactwa popierajacego bicie przeciwników politycznych, kobiet, łamanie prawa itd. można się zwracać bez kultury wypowiedzi.

Sorry, taki ton wybraliście, to teraz nie miauczec.

Masz wyżej wyniki autopsji, wyraźnie tam stoi "asfiksja" weź to zguglaj jak nie znasz tego słówka...
  • Odpowiedz
@Filipterka25: @ziumbalapl: już wyroki wydaliście? XD obsrani gównem neuropy będą mówić niezależnemu sądowi USA jaki ma być wyrok bo autopsja wykazała (gdzie druga ofc mówiła o tym że w ogóle nie było dragów bo nie robili testów toksykologicznych) XDD
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Tak, tak, a później wyszły badania toksykologiczne i wyszło, że był naćpany xx specyfikami, które działały na przepływ krwi i oddychanie. Na początku interwencji miał już problemy z oddychaniem. Policjant użył techniki, której używa się codziennie i nikt nie ginie. Jakby zmarły był grzeczny, to nie byłoby afery, bo nikt by siły nie użył.

@Filipterka25: Widzę, że zioniesz nienawiścią do prawaków. Co oni Ci zrobili? Bardzo mnie
  • Odpowiedz
Tak, tak, a później wyszły badania toksykologiczne i wyszło, że był naćpany xx specyfikami, które działały na przepływ krwi i oddychanie. Na początku interwencji miał już problemy z oddychaniem. Policjant użył techniki, której używa się codziennie i nikt nie ginie. Jakby zmarły był grzeczny, to nie byłoby afery, bo nikt by siły nie użył.


@Reiter: Jakiś dowód?
  • Odpowiedz
https://natemat.pl/310845,fentanyl-dzialanie-skutki-uboczne-leku-opioidowego-george-floyd-wyniki-sekcji-zwlok-narkotyki


@Reiter:

Po tragicznej śmierci George'a Floyda przeprowadzono aż dwie sekcje zwłok. Jedną z nich zleciła rodzina zmarłego (autopsja wykazała, że przyczyną zgonu było uduszenie poprzez ucisk szyi oraz napieranie na kręgosłup), zaś drugą wykonał lekarz medycyny sądowej hrabstwa Hennepin, który uznał, że Afroamerykanin wcześniej miał objawy choroby wieńcowej, a bezpośrednią przyczyną jego zgonu było ustanie akcji
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego obie sekcje mówią coś innego.


@ziumbalapl: No więc są sekcje za Twoją wersją i są za moją.

Gdyby Floyd był zdrowy i nie był naćpany, to by żył. Jeszcze lepiej jakby był grzeczny. Naćpał się i miał problemy z oddychaniem przed interwencją. Policjant nie będzie pytał człowieka, czy jest zdrowy i nienaćpany. Mógł nie skakać.
  • Odpowiedz
@Reiter: Policjant został skazany, to o czymś świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc są sekcje za Twoją wersją i są za moją.


Ta, którą uważasz za "swoją" mówi o morderstwie xD Wrzuciłem ją powyżej.
  • Odpowiedz