Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jaki by był huk gdyby ochrona kongresu zabiła BLM? USA już by płonęło. No ale, że była to zwolenniczka Trumpa to nic się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Media przez dwa dni będą podawać, że sama się zastrzeliła lub zastrzelili ją jej kompani i sie rozjedzie.

#usa #bekazlewactwa
  • 102
  • Odpowiedz
  • 132
@LibertyPrime kiedy chwilowo nie masz czego zarzucić lewactwu, więc wymyślasz oburzający scenariusz, w którym to lewactwo jest odpowiedzialne za prawacką inbę i denerwuje cię reakcja mediów xD
  • Odpowiedz
ochrona kongresu zabiła BLM?


@LibertyPrime: podzielisz się źródłem z którego wiesz że BLM szturmem wbiło się do kongresu? nie podejrzewam cię przecież o kłamstwo i bronienie tym kłamstwem kobiety która zrobiła coś za co dostała adekwatną karę
  • Odpowiedz
@LibertyPrime nie wiem jak mocno spałeś w ostatnie lato ale BLM dosłownie nie spaliło USA. Nie musisz używać trybu przypuszczającego, uczestnicy protestów BLM nie spalili USA i to jest fakt w przeciwieństwie do urojen w twojej głowie które tworzysz w wyniku coping mechanism w obecnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Drakii: Już tłumaczę. Jeśli ktoś pokazuje jakieś statystyki a potem na ich podstawie dowodzi że zachowanie danej osoby wynika z koloru jej skóry, to będą to rasistowskie statystyki. To miałem na myśli pisząc o nieuniknionym rezultacie.
  • Odpowiedz
STATYSTYKA JEST RASISTOWSKA XDDDDD


@Nikczemny_Pomidor: statystyka nie jest rasistowska. Rasistowska jest czesto interpretacja statystyki stosowana przez wykopowy alt right. Przykładowo, znacząca większość więźniów w usa to czarni i latynosi. Alt right mówi że oni są przestępcami przez kolor skóry i to jest rasizm.
Fakt jest taki że nie siedzą tam dlatego ze czarni są bardziej skłonni do przestępstw przez swój kolor skóry tylko przez to że czarnoskórzy byli w przeszłości
  • Odpowiedz