Wpis z mikrobloga

Działał mi ten komunikator, ta sama wersja, na tym samym systemie do dnia dzisiejszego, gdzie zrobiłem format dysku, kiedyś miałem juz ten sam problem o ile dobrze pamiętam
jeśli ten api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll jest w c:/windows/system32 to wpisz:

regsvr32 /i c:/windows/system32/api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll

nie zmieniaj nazwy na tą skróconą jak masz na screenshoocie...
@dzarok: @dzarok: Nic, wywala ten sam komunikat co wyżej, nie mozna załadować modułu ..... , próbowałem też komendą sfc /scannow , znalazło jakies błędy i naprawiło,ale dalej nic, odinstalowałem program i ponownie zainstalowałem , dalej nic, dużo razy miałem z tym programem problemy z końcówką plików dll, ale zawsze dawałem rady, wklejałem co brakowało w system32 i odpalało program, dodam iż jest to prawidłowa wersja programu, której zawsze używam, bo
@dzarok: #!$%@? ścierwo, zrobiłem formatowanie dysku, zainstalowałem nowy windows 7 , tym razem professional, dalej wyrzuca komunikat o problemie z tym plikiem ()
@dzarok: Zainstalowałem, nic nie dało, dodam iż pierwsze program upominał się o plik api-ms-win-core-libraryloader-l1-2-0, który ściągnąłem, wkleiłem bez załadowania w wierszu poleceń i zaskoczyło, ale upomina się właśnie o ten plik api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll , formatowanie dysku i ponowne wgrywanie jeszcze innej wersji systemu win 7 mija się z celem, windows 10 hmm, nigdy nie korzystałem, ale na sam widok mnie odrzuca, ewentualnie Linux, bo planuję przesiadkę niebawem na linuxa, tylko muszę po
@washingtonplx: Masz dostępną może treść rozmowy u u góry mojej i użytkownika który mi pomógł to rozwiązać ? , bo ta, wszycho pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a jak nie amsz to daj znać , to pomogę