Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#mirekszukazony #zwiazki #wakacje

Szukam towarzyszki do podróży zwanej życiem!
Hej! Jako, że za kilka miesięcy kończę 29 lat stwierdziłem, że pora coś zmienić w moim życiu i tak właśnie szukam dziewczyny, która chciałaby z radością przyjąć dar w postaci mojego #!$%@? na kilku dni - a może i na dłużej :) Czemu tutaj? Gdzieś trzeba było, a lepiej chyba tutaj niż tinder.

Jeśli chodzi o na przykład wakacje to na plaży wytrzymam max 2 dni, potem się nudzę, więc pewnie wolałbym wakacje bardziej jak jakaś wycieczka po danym regionie, jakiś sport - mam pracę siedzącą, więc w każdej wolnej chwili wolę się poruszać :)).
Może już za 2 tyg udałoby się nam gdzieś razem pojechac?

O mnie:
- Lubię chodzic po górach, jeździć na snowboardzie (chociaż to jest nowa umiejętność dla mnie), czasem pochillowac z netflixem, czasem malowac paznokcie, bo jest XXI wiek i podział wielu rzeczy na babskie i męskie jest często bez sensu. Kiedyś przecież spodnie były męskie i kobietom nie wypadało, a nawet nie wolno było ich nosić.
- Charakter: jestem optymistą, śmieję się dość często, pracowity, sprzątać w domu też potrafię i staram się to robić dość dokładnie.
- BMI jest dość kiepskim wskaźnikiem sylwetki, jestem w miarę wysportowany.
- Brak alergii, ale byłem w szpitalu psychiatrycznym.
- Brak dzieci, brak żony.
- Wykształcenie: niepełne wyższe.
- Języki: angielski C1, hiszpanski A1, niemiecki B2
- z choroby psychicznych to chorowałem na depresję
- z zaburzeń psychicznych mam ADHD.
- Brak historii chorób serca i nowotworowych w rodzinie.
- Nie podążam za żadną religią, ale jestem agnostykiem.
- Zarobki: wysokie (programista w Szwajcarii)

O Tobie:
- masz tzipe

Zdjecie Bydlaka wyślę na priv ;)

  • 2